Bramy i ogrodzenia kute stanową główną gałąź działalności naszej firmy. Najczęściej nasze bramy i ogrodzenia wytwarzamy w ekskluzywnych wyróżniających się formach, ale coraz częściej zdarzają się nam również zamówienia na styl nowoczesny, loftowy lub wręcz industrialny. Niektórym klientom podoba się również łączenie kilku stylów, wówczas nasza firma zawsze stara się stworzyć projekt maksymalnie dopasowany do potrzeb klienta. Z roku na rok oferta naszych produktów z tej kategorii staje się coraz szersza, ciągle wymyślamy i realizujemy nowe projekty. Często inspiracją do tworzenia nietypowych projektów są dla nas właśnie nasi klienci. Doskonałym tego przykładem są nasze przestrzenne zestawy bramowe, które są pomysłem jednego z naszych klientów znudzonego typową formą wjazdu na posesję. Nasze zestawy bramowe są całkowitą odskocznią od typowego wjazdu na posesję i robią ogromne wrażenie na wszystkich którzy na nie spojrzą. Tego typu zestaw mogą zobaczyć Państwo na żywo również w siedzibie naszej firmy.

Oferta naszych bram i ogrodzeń jest bardzo szeroka, dlatego dla Państwa wygody podzieliliśmy je na kilka podkategorii:

Bramy kute

   Najczęściej bardzo urokliwe i widowiskowe. Są to wszelkiego typu bramy wytwarzane za pomocą tradycyjnych technik kowalskich.  Nazwa ta jest we współczesnym świecie bardzo często nadużywana przez nieuczciwych sprzedawców i sklepy oferujące stalowe bramy bardzo słabej jakości nie mające z kowalstwem nic wspólnego. Nasze bramy kute możemy podzielić na kilka kolejnych podkategorii:

  • bramy tradycyjne

   Są to wszelkiego typu bramy kute wykonywane tradycyjnymi technikami. Najczęściej są to bramy ażurowe które nie zasłaniają widoku do wnętrza naszej posesji lub zasłaniają go tylko częściowo.

  • bramy pełne

   Bramy pełne są to bramy całkowicie lub prawie całkowicie zasłaniające widok do wnętrza naszej posesji. Często do ich produkcji wykorzystuje się zarówno tradycyjne techniko kowalskie jak i nowoczesne technologie. Wśród kutych bram pełnych możemy dodatkowo wyróżnić bramy o wzorze jednostronnym oraz o wzorze dwustronnym.

  • bramy orientalne

   Tego typu bramy są nowością na Polskim rynku, ofertę tą stworzyliśmy przede wszystkim dla osób szukających odskoczni od tradycyjnych kształtów i form występujących w Europie.

  • furtki kute

   Do wszystkich  kutych bram oferujemy również furtki kute do kompletu.

 Ogrodzenia kute

   Oferujemy ogrodzenia w bardzo wielu formach, kształtach i wymiarach. Wytwarzamy zarówno ogrodzenia o lekkich formach jak i ciężkie masywne ogrodzenia zasłaniające. Na życzenie naszych klientów wytwarzamy również ogrodzenia z pełnych materiałów oraz jesteśmy w stanie rekonstruować ogrodzenia zabytkowe.

Zestawy bramowe

   Wymyślone przez naszą firmę zestawy bramowe stanowią najbardziej widowiskową i ekskluzywną formę wjazdu i ogrodzenia posesji. Najczęściej składają się z bramy, furtek, potężnych ażurowych słupów, czasami również z korony nad bramą i przęseł redukujących wysokość do poziomu ogrodzenia. Przeciętna długość naszych zestawów bramowych wynosi około 10 metrów, kilka metrów wysokości i kilka ton wagi. W tego typu zestawach wszelkie detale dopracowywane są ręcznie i stanowią odzwierciedlenie jakości kowalstwa artystycznego w naszej firmie.

Ażurowe słupy kute

    Są to słupy zrobione ze stali z użyciem metod i technik tradycyjnego kowalstwa artystycznego. Wytwarzamy zarówno niewielkie słupki ogrodzeniowe jak i potężne i masywne słupy mające za zadanie utrzymanie naszych potężnych bram. Cechą wspólną wszystkich naszych słupów jest bardzo atrakcyjny wygląd jakiego nie sposób uzyskać stosując jakiekolwiek inne typy słupów do bram czy ogrodzeń.

Drzwi kute

   W naszej firmie wytwarzamy również kute drzwi przeznaczone zarówno do wnętrz, jak również na zewnątrz budynków. Wytwarzamy drzwi zarówno w formie delikatnych ażurowych krat, jak również w potężnych formach stylizowanych na kute pałacowe bramy. Na specjalne zamówienie produkujemy również drzwi z rzeźbami i płaskorzeźbami wykonanymi z metali kolorowych np. z brązu lub miedzi, przeznaczonymi najczęściej do kaplic i kościołów.

 

 

 

Copyright © 2019 M.B. Nylec

all rights reserved – wszystkie prawa zastrzeżone

Bramy wjazdowe do rezydencji

Scroll Up