Ogrodzenia kute

Wykonujemy najpiękniejsze ogrodzenia w Polsce. Do wykonywania naszych ogrodzeń stosujemy rozwiązania, materiały i techniki wykonawcze jakich nie znajdą Państwo w jakimkolwiek innym miejscu. Ogrodzenia naszej firmy to wyjątkowe wzornictwo i najwyższa jakość. Nasze ogrodzenia tworzone są tradycyjnymi technikami przez najlepszych kowali i metaloplastyków w Polsce. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i otrzymania bezpłatnej wyceny.

Ogrodzenia MB Nylec – Najwyższa jakość i niespotykane wzornictwo

Kute ogrodzenia są jedną z najważniejszych gałęzi działalności naszej firmy. Proponujemy Państwu najpiękniejsze ogrodzenia w Polsce, posiadamy bardzo dużą bazę wzorów. Każdy wzór możemy dodatkowo zmodyfikować aby dostosować go do Państwa potrzeb, możemy również na życzenie klienta zaprojektować całkowicie nowy wzór według przekazanych wskazówek. Możemy także wykonać ogrodzenie z dowolnego szkicu lub zdjęcia a także zrekonstruować ogrodzenia zabytkowe. Wytwarzamy kute ogrodzenia w wielu różnych stylach. Najczęściej wykonywanymi przez nas ogrodzeniami są ogrodzenia w stylu tradycyjnym z ozdobnymi kowalskimi kuciami oraz ogrodzenia w stylu dworskim. Poza tym wykonujemy również ogrodzenia kute pełne które zasłaniają widok do wnętrza posesji, ogrodzenia w stylu orientalnym, ogrodzenia designerskie, nowoczesne oraz myśliwskie. Nie istnieje taki wzór lub taki pomysł z którym nie bylibyśmy sobie w stanie poradzić. Najbardziej widowiskowymi z naszych ogrodzeń są tzw. ogrodzenia kute bezprzęsłowe które charakteryzują się brakiem typowego podziału na przęsła i słupki murowane. Tego typu efekt ciągłości uzyskujemy zastępując w ogrodzeniu niektóre lub wszystkie murowane słupy misternie kutymi słupkami ażurowymi które same w sobie dają piękny efekt wizualny a jednocześnie są lekkie konstrukcyjnie i nie przytłaczają swoim wyglądem tak jak gęsto rozstawione słupy betonowe. Cały zespół naszej firmy stanowią osoby z dużym doświadczeniem, talentem i pasją. Powierzając nam wykonanie swojego kutego ogrodzenia mają Państwo pewność że będzie ono wykonane profesjonalnie przez najlepszych fachowców w kraju. Wiele z typów ogrodzeń które powstają w naszej firmie nie znajdą Państwo nigdzie indziej na świecie. Aby przekonać się o jakości i wyjątkowości naszych wyrobów zapraszamy do odwiedzenia naszej ekspozycji firmowej.

Wykonamy każde ogrodzenie na wymiar według Państwa wymagań

Dzięki wieloletniej działalności w ofercie naszej firmy znajduje się obecne największa baza wzorów ogrodzeń kutych w Polsce, a także duża galeria ogrodzeń i innych wyrobów kowalskich znajdująca się w siedzibie naszej firmy w Dębicy. Każdy wzór naszych kutych ogrodzeń jaki Państwo sobie wybiorą możemy wykonać dokładnie według pierwowzoru lub dowolnie go zmodyfikować. Jesteśmy w stanie przeprojektować i zmienić dowolną część każdego ogrodzenia kutego znajdującego się w naszej galerii według Państwa wskazówek. Wystarczy że powiedzą nam Państwa która część danego wzoru podoba się Państwu a która nie i my na podstawie tych informacji stworzymy specjalnie dla Państwa wzór który całkowicie spełni Państwa oczekiwania.

Indywidualne projekty ogrodzeń kutych

Jeżeli w naszej galerii ogrodzeń nie znajdą Państwo takiego wzoru którego Państwo poszukują to nie jest to dla nas żaden problem. Wówczas wystarczy skontaktować się z nami, opisać jak wyobrażają Państwo sobie swoje wymarzone kute ogrodzenie, a my już najmiemy się resztą. Po wysłuchaniu Państwa wymagań przeanalizujemy je pod kątem wykonawczym, a następnie zaproponujemy Państwu gotowe rozwiązania ogrodzeń odzwierciedlające Państwa pomysły lub zaprojektujemy nowy wzór ogrodzenia kutego specjalnie dla Państwa. W naszym zespole pracują nie tylko najzdolniejsi kowale i metaloplastycy w kraju, lecz również osoby o dodatkowych szerokich uzdolnieniach artystycznych. Dzięki temu każde ogrodzenie które zaprojektujemy będziemy mogli zrealizować dokładnie tak jak zostało rozrysowane. Jest to bardzo istotna kwestia ponieważ tylko osoba posiadająca jednocześnie umiejętności z zakresu kowalstwa artystycznego oraz posiadająca zdolności rysowniczo-projektowe jest w stanie narysować wzór ogrodzenia który w całości możemy wykonać w rzeczywistości w dokładnie takiej formie w jakiej został on zaprojektowany. Jest to duże przeciwieństwo w stosunku do standardowych projektów architektonicznych i jest to również jedna z tajemnic dlaczego nasze kute ogrodzenia tak bardzo wyróżniają się na tle innych ogrodzeń.

Poniżej prezentujemy Państwu jak wygląda przykładowy projekt kutych ogrodzeń wykonywany przez naszą firmę zgodnie ze wskazówkami klienta. Jak widzą Państwo w naszych projektach ogrodzeń najistotniejsze jest aby klient widział dokładnie jaki produkt otrzyma, bez nadmiaru zbędnych informacji.

Ogrodzenia kute projekt
Projekt ogrodzenia

Cennik ogrodzeń kutych

Większość prac wykonywanych w naszej firmie wyceniana jest indywidualnie po otrzymaniu kontaktu od klienta. Spowodowane jest to tym że zarówno ogrodzenia jak i wiele innych naszych produktów wykonywane jest na wymiar jakiego klient potrzebuje oraz z uwzględnieniem wszelkich jego wymagań. Dzięki temu jesteśmy w stanie dokładnie wykonać “na miarę” każdy produkt zarówno pod względem stylistycznym, jak i również uwzględniając budżet którego dany klient nie chciałby przekroczyć. Jesteśmy bardzo elastyczną firmą i każdemu z naszych klientów jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania które będą dla niego najlepsze. Oprócz ogrodzeń kutych takimi wyrobami szytymi na miarę są również w głównym stopniu : Bramy kute. balustrady kute oraz często również meble kute i elementy architektury ogrodowej.
Spośród wymienionych kategorii najdokładniejszych informacji oraz konsultacji wymagają przede wszystkim bramy wjazdowe , balustrady zewnętrznebalustrady schodowe wewnętrzne oraz balustrady balkonowe.
 
Spośród naszych wyrobów kutych których ceny nie wymagają konsultacji z naszymi klientami należą przede wszystkim : Lampy kute oraz Ławki kute
Aby poznać ceny wszelkich produktów jakie Państwa interesują, wystarczy napisać nam wiadomość, a następnie otrzymają Państwo wiadomość zwrotną ze wszystkimi informacjami jakie Państwa interesują.

Galeria ogrodzeń kutych

Dla wszystkich naszych klientów stworzyliśmy na terenie naszego zakładu dużą galerię wystawową w której mogą oglądać Państwo na żywo wykonana przez nas ogrodzenia kute, a także inne wyroby kowalstwa artystycznego. Galeria ta jest największym tego typu obiektem w Polsce. W naszej galerii mogą nie tylko oglądać Państwo kute ogrodzenia lecz również kupić każdy kuty wyrób który tam prezentujemy. Szczególnym zainteresowaniem w naszej galerii cieszą się metalowe rzeźby które ze względu wyjątkowy talent naszych kowali są jedyne w swoim rodzaju i unikatowe w skali nie tylko Polski ale i świata. Głównym celem stworzenia naszej galerii jest możliwość dania naszym klientom porównania tego jakiej jakości są nasze metalowe ogrodzenia w stosunku do innych produktów dostępnych na rynku. Dajemy Państwu gwarancję że po dokonaniu takiego porównania zauważą Państwo kolosalną różnicę w jakości naszych kutych ogrodzeń w stosunku na jakichkolwiek innych.

Rodzaje ogrodzeń wytwarzanych w naszej firmie

Wszystkie kute ogrodzenia wykonywane w naszym zakładzie są najwyższej jakości. Wytwarzamy jednak bardzo dużo ich rodzajów dlatego przedstawimy kilka z nich aby je Państwu przybliżyć. Wyboru ogrodzenia  nie muszą Państwo dokonywać samodzielnie, wystarczy napisać do nas jakie mają Państwo wymagania a my postaramy się dobrać idealne ogrodzenie z metalu dopasowane do Państwa potrzeb. Nasze ogrodzenia kute ze względu na rodzaj konstrukcji możemy podzielić je na następujące kategorie.

  • Ogrodzenia tradycyjne – ażurowe
Ogrodzenia kute tradycyjne
Ogrodzenia  tradycyjne
Metalowe ogrodzenia tradycyjne posiadają ażurową konstrukcję opartą najczęściej na pionowych szczeblach. Szczeble te wykonywane są z materiałów pełnych lub pustych w zależności od wymagań klienta oraz od danego projektu. Ogrodzenia te posiadają bardzo duże zróżnicowanie pod względem wzornictwa, od umiarkowanych po bardzo bogate. Większość ogrodzeń tego typu umożliwia zobaczenie tego co znajduje się po drugiej ich stronie. Ogrodzenia te można stworzyć w dowolnych wymiarach, do ich konstrukcji można użyć materiałów delikatnych lub bardzo tęgich, w zależności od wymagań klienta oraz wzoru. Jest to najpopularniejszy typ ogrodzeń metalowych występujący w Polsce.
 
  • Ogrodzenia pełne – zasłaniające
ogrodzenia kute pełne
ogrodzenia  pełne

Ogrodzenia metalowe pełne to idealny wybór dla osób szukających prywatności. Są to kute ogrodzenia które całkowicie lub w znacznym stopniu zasłaniają widok na posesję. Ogrodzenia te często posiadają znacznie bardziej skomplikowaną budowę od ich ażurowych odpowiedników ponieważ zbudowane są one w technologii warstwowej. Ze względu na budowę możemy dodatkowo podzielić je na dwie kolejne kategorie – ogrodzenia kute pełne jednostronne oraz dwustronne. Przy budowie jednostronnej ogrodzenie te posiadają wzór ozdobny najczęściej od strony zewnętrznej, od strony wewnętrznej posesji znajduje się natomiast element zasłaniający którym zazwyczaj jest blacha stalowa. Najczęściej wybieranym przez naszych klientów typem ogrodzenia metalowego pełnego jest natomiast ogrodzenie dwustronne. Ogrodzenia metalowe dwustronne posiadają znacznie grubszą ramę oraz są dwukrotnie cięższe od ich jednostronnych odpowiedników. Element zasłaniający w postaci blachy stalowej znajduje się wewnątrz ich konstrukcji, natomiast na zewnątrz po obydwu stronach jest dwukrotnie zbudowany wzór ozdobny. Ogrodzenia te są kosztowne w produkcji, jednak zapewniają niesamowity wygląd i wrażenia swoim użytkownikom i osobom postronnym, a także wyjątkową prywatność.

  • Ogrodzenia metalowe orientalne
ogrodzenia metalowe orientalne
ogrodzenia metalowe orientalne

Kute ogrodzenia orientalne to bardzo rzadko spotykany typ ogrodzeń w Polsce. Głównym tego powodem jest niestety ich koszt wykonania który jest znacznie wyższy niż w przypadku tradycyjnych ogrodzeń metalowych. Ogrodzenia te jednak odwdzięczają się wyjątkowym wyglądem i absolutnie niepowtarzalnym designem. Są to ogrodzenia z metalu które mają najtęższą budowę z pośród wszystkich typów ogrodzeń, ornamentów jakie stosujemy do ich wykonania na próżno szukać w jakichkolwiek innych miejscach bądź konstrukcjach. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce i jedną z nielicznych na świecie która wykonuje dla swoich klientów tak ekskluzywne ogrodzenia. Ogrodzenia tego typu wykonywane są również przez rzemieślników w dalekiej Azji, jednak są one dużo niższej jakości ponieważ żadna azjatycka firma nie spełnia i nie jest w stanie spełnić takich norm jakościowych jakie nasza firma zapewnia swoim klientom w standardzie. W tematyce tego typu ogrodzeń możemy śmiało powiedzieć że jesteśmy prawdopodobnie najlepszą firmą na świecie i najlepszym wyborem na jaki mogą się Państwo zdecydować jeśli szukają Państwo wyjątkowych ogrodzeń w najlepszej światowej jakości.

Kute ogrodzenia roślinne
Kute ogrodzenia roślinne

Jest to całkowicie inny rodzaj ogrodzeń kutych których jesteśmy absolutnym liderem na świecie. Ogrodzenia te od samego początku zostały wymyślone, zaprojektowane i stworzone od postaw w naszej firmie. Ogrodzenia te przeznaczone są dla osób którzy szukają stylu związanego z naturą i ściśle do tej natury nawiązują. Przedstawiają one najróżniejsze sceny roślinne  oraz zwierzęce jakie można spotkać w naturze. Są to kute ogrodzenia najczęściej w formie drzew całkowicie wykonanych ze stali. Nasza autorska nazwa tych ogrodzeń to ogrodzenia myśliwskie, aby dowiedzieć się więcej na ich temat i zobaczyć naszą ofertę tego stylu prosimy kliknąć tutaj.

Częste pytania od naszych klientów:
Transport oraz montaż kutych ogrodzeń – czy montujemy w całej Polsce.

Tak. Nasze ogrodzenia montujemy w całej Polsce oraz poza jej granicami. Nie ma dla nas znaczenia czy montaż odbędzie się blisko naszej siedziby czy też będziemy montować na drugim końcu Polski lub w dowolnym innym miejscu Europy. Nigdy nie odmawiamy naszym klientom i zjawimy się wszędzie tam gdzie znajduje się miejsce Państwa inwestycji. Nasze ogrodzenia wykonujemy kompleksowo, zajmując się wszystkim co konieczne aby klient mógł ogrodzić swoją posesję i zamknąć ją na klucz. Dlatego do naszych metalowych ogrodzeń zawsze proponujemy naszym klientom również projekty naszych wyjątkowych bram kutych aby cała inwestycja przepięknie się prezentowała. 

Jakie jest zabezpieczenie antykorozyjne ogrodzeń kutych firmy mb-nylec, czy będą one rdzewieć?

Nie. Nasze ogrodzenia nigdy nie rdzewieją ponieważ są one ocynkowane ogniowo. Wielu wykonawców ogrodzeń unika tego sytemu zabezpieczeń antykorozyjnych ponieważ jest on kosztowny.  Dla naszej firmy najważniejsza jest jednak jakość produktów które wykonujemy dlatego na wszystkie wyroby kute które przeznaczone są na zewnątrz pomieszczeń dajemy gwarancję na zabezpieczenie antykorozyjne.

Ogrodzenia kute a ogrodzenia metalowe – jaka jest różnica?

Różnica jest diametralna pomimo że oba te pojęcia częściowo się pokrywają. Kute ogrodzenia również wykonane są z metalu, jednak w odróżnieniu od szeroko rozumianych ogrodzeń metalowych ich budowa jest znacznie bardziej skomplikowana i czasochłonna. Dzisiejsze metalowe ogrodzenia to przede wszystkim proste ogrodzenia panelowe oraz ogrodzenia typowo marketowe, o konstrukcji nastawionej na szybkie wykonanie dużej ich ilości. Tego typu metalowe ogrodzenia nie mają nic wspólnego z naszą działalnością i rzemieślnictwem. Często również nieuczciwe bądź niedouczone osoby mylą pojęcia i określają proste metalowe ogrodzenia mianem kutych, tymczasem jest to całkowita nieprawda. Ogrodzenia  wykonywane w naszej firmie odróżniają się od takich ogrodzeń w bardzo dużym stopniu, a największe różnice widoczne są we wzornictwie, masie ogrodzenia ( ogrodzenia kute są znacznie cięższe od ich marketowych odpowiedników) , użytych materiałach, technologii wykonania, jakości wykonania, sposobie zabezpieczenia i wielu innych rzeczach. Wszystkie jednak te czynniki sprowadzają się do jednej prostej rzeczy – Kute ogrodzenia naszej produkcji podkreślają prestiż i wygląd każdego budynku przy jakim zostaną zastosowane i bardzo zwracają na siebie uwagę swoim pięknym wyglądem, marketowe bądź niskiej jakości ogrodzenia metalowe natomiast są to ogrodzenia obok których każdy przejdzie obojętnie nie zauważając ich.  To od Państwa potrzeb zależy które rozwiązanie jest dla Państwa najlepsze.

Bogaty czy skromniejszy wzór ogrodzenia, który wybrać?

To zależy. Najważniejsze są dwie rzeczy. Pierwsza to Państwa indywidualne preferencje – każdy powinien wybrać ogrodzenie takie w otoczeniu którego będzie się najlepiej czuł, jest to sprawa bardzo indywidualna. Druga rzecz to dostosowanie ogrodzenia do inwestycji – w tej kwestii najlepszym rozwiązaniem jest zasięgnąć porady specjalistów w dziedzinie ogrodzeń kutych i planowania przestrzennego ogrodów czyli nas. Wystarczy przesłać nam zdjęcia własnego domu który chcą Państwo ogrodzić wraz z informacjami odnośnie rozmieszczenia i wielkości ogrodu oraz informacje odnośnie własnych preferencji, a my na podstawie tych informacji dobierzemy idealne ogrodzenie do Państwa inwestycji i potrzeb.

Wzory ogrodzeń kutych – Czy wykonujemy tylko wzory z naszej galerii?

Absolutnie nie. Wzory ogrodzeń kutych które wykonujemy nie są w żaden sposób ograniczane. Nasza galeria wzorów ogrodzeń jest tylko przykładem tego co do tej pory wykonaliśmy jednocześnie pokazującym nasze duże możliwości wykonawcze. Bardzo dużo ludzi w Polsce nie jest zdecydowanych jaki rodzaj ogrodzenia zrealizować w swoim ogrodzie ponieważ wzornictwo i metody wykonawcze większości polskich firm są bardzo ubogie. Dlatego dajemy naszym klientom możliwość wyboru dowolnego ogrodzenia spośród naszych dotychczasowych prac i czujemy się wręcz w obowiązku ukazywać szerokość i bogatą gamę wzornictwa jaką można zastosować i jak piękne można zrobić ogrodzenie kute gdy posiada się odpowiednią wiedzę i możliwości wykonawcze. Dzięki naszej galerii ogrodzeń większość naszych klientów jest w stanie pierwszy raz na własne oczy zobaczyć tak szeroką gamę wzornictwa nie mającą nic wspólnego z ubogą gamą wzornictwa jakie najczęściej w naszym kraju można zaobserwować. Dodatkowo dajemy naszym klientom możliwość dowolnej modyfikacji każdego z naszych modeli ogrodzeń, wystarczy powiedzieć nam jaką część ogrodzenia zmodyfikować a my to zrobimy. Wzory ogrodzeń kutych jakie wykonujemy to również wzory przekazywane nam bezpośrednio przez zainteresowanych klientów. nie ograniczamy się zatem tylko do naszej bazy ogrodzeń. Wykonujemy ogrodzenia również na podstawie dowolnych zdjęć, szkiców, bądź nawet przekazu słownego klienta. Wystarczy nam nieduża ilość informacji aby dla każdego klienta ogrodzenie przepięknie zaprojektować i wykonać, przy ilości wiedzy, doświadczenia, talentu i możliwości które posiadamy w tematyce wzorów ogrodzeń kutych nie ogranicza nas nic.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej to zapraszamy do zadawania pytań poprzez nasz formularz kontaktowy – odpowiemy na wszelkie pytania, zasugerujemy najkorzystniejsze rozwiązania Państwa inwestycji oraz wykonamy bezpłatną i niezobowiązującą wycenę.

Nasze porady i informacje dotyczące ogrodzeń metalowych:

 Ekskluzywne ogrodzenia – czy ogrodzenia kute są najlepszym wyborem ?

Tak, jeżeli są one zaprojektowane i wykonane na najwyższym poziomie, tym bardziej że ich zastosowanie może być bardzo szerokie. Kute ogrodzenia mogą być wykonane jako całościowe konstrukcje w postaci kutych przęseł ogrodzeniowych, mogą być również ekskluzywnymi dodatkami do majestatycznych ogrodzeń murowanych. Przepiękne kute przęsła ogrodzeniowe stosuje się również jako luksusowy dodatek do ogrodzeń z wysoką podmurówką, wówczas przęsło kute spełnia tylko rolę dekoracyjną. W Polsce niestety definicja ogrodzeń kutych została bardzo spaczona szeroką ofertą marketowych rozwiązań a także ogromną masą prostych płotów oferowanych przez różnorakie zakłady niemające pojęcia o kowalstwie artystycznym. Niestety wszystkie ta zakłady błędnie używają definicji kutych ogrodzeń do reklamowania swoich produktów które z tą definicją nie mają nic wspólnego. Nasza firma kultywuje dawne tradycje produkcji ekskluzywnych ogrodzeń jakie są popularne w wielu bogatych krajach Europy, a tym głównie we Francji. W kraju tym kultura ekskluzywnych ogrodzeń kutych została zachowania i nikt tam nie określa w ten  sposób prostych metalowych płotów tak jak ma to miejsce w naszym kraju. Ogrodzenia ekskluzywne w naszej firmie swoją ofertą sięgają również dużo głębiej niż tylko w Europejskie tradycje kształtowania stali i dlatego dla naszych klientów wykonujemy również ekskluzywne ogrodzenia w stylu orientalnym które posiadają swoje korzenie w tradycjach i kulturze dalekiej Azji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nasz zakład dzięki wieloletniemu doświadczeniu zaczął tworzyć ekskluzywne ogrodzenia orientalne o jakości znacznie przewyższającej ich azjatyckie pierwowzory które nie były dostosowane jakościowo do potrzeb wymagających narodów Europejskich. Gwarantujemy że nigdzie Europie nie znajdą Państwo ekskluzywnych ogrodzeń o takim wyglądzie jak w naszym zakładzie ponieważ robimy wszystko co w naszej mocy aby w tej dziedzinie być w światowej czołówce ciągle wprowadzając i udoskonalając nasze kute ogrodzenia oraz inne wyroby które wykonujemy.

ekskluzywne ogrodzenia
ekskluzywne ogrodzenia

 

Płoty kute – definicja i różnice

Płotami kutymi najczęściej określane są ogrodzenia metalowe o prostych formach. Spośród tych ogrodzeń metalowych wyróżnić możemy również ogrodzenia ozdobne o niedużym nasyceniu elementów ozdobnych. Określenie płot kuty jest jednak obecnie nazwą raczej potoczną bądź regionalną wywodzącą się  z dawnych czasów. Kute płoty to zatem pod wieloma względami to samo co kute ogrodzenia i ze względu na szerokość tego tematu każdej osobie używającej tej definicji może chodzić o troszkę inny produkt. Zasadniczo jednak płoty kute to proste formy ogrodzeń metalowych w których używane są techniki kucia stali bądź podobne.

Przęsła kute, przęsła metalowe a kute ogrodzenia
Przęsła kute to elementy kutego ogrodzenia. Ogrodzenie takie najczęściej składa się z określonej ilości kutych przęseł oddzielonych od siebie murowanymi słupami. Istnieje jednak wiele wariantów i możliwości wykonania takiego ogrodzenia. Często stosowanym rozwiązaniem jest sytuacja w której kute przęsła wykonywane są podwójnie – dwa przęsła łączone są za pomocą ozdobnego ażurowego słupka metalowego. W takiej sytuacji oba kute przęsła montowane są pomiędzy dwoma słupami murowanymi. Wówczas tworzy się układ w którym odległości pomiędzy poszczególnymi słupami betonowymi są dwukrotnie większe niż w standardowym układzie słup-przęsło-słup. Daje to bardzo pozytywne efekty wizualne ponieważ należy pamiętać że zbyt gęste rozmieszczenie słupów murowanych może być ciężkie wizualnie. Przęsła kute nie zawsze muszą być również oddzielane od siebie jakimkolwiek elementem murowanym. W naszym portfolio znajdują się również tak zwane realizacje bezprzęsłowe. Realizacje takie są bardzo efektowne i zwracające uwagę ponieważ zdecydowana większość metalowych ogrodzeń w Polsce składa się z metalowych przęseł oraz gęsto rozstawionych murowanych słupów. Realizacja bezprzęsłowa natomiast to ogrodzenie w jednym ciągu, zatem bardzo wyłamuje się z takiego standardowego kanonu i dzięki temu wygląda zjawiskowo. Ogrodzenia takie również wzmacniane są co pewną odległość wzmocnieniami pełniącymi rolę słupów ogrodzeniowych jednak są one wykonane z tego samego materiału i w taki sam sposób jak samo kute przęsło dzięki czemu takie ogrodzenia kute tworzą jedną piękną harmonijną całość. Nasza firma jest liderem w Polsce w wykonywaniu tego typu ogrodzeń kutych, poniżej przykład takiego wykonania.
 
ogrodzenie bezprzęsłowe
ogrodzenie bezprzęsłowe

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu 

 

 
 

 

Copyright © 2019 M.B. Nylec

all rights reserved – wszystkie prawa zastrzeżone

Scroll Up