Bramy i ogrodzenia myśliwskie

 

 

   Bramy myśliwskie to stworzone przez naszą firmę przestrzenne potężne bramy zawierające sceny roślin oraz zwierząt pośród roślinności. Jesteśmy jedyną firmą na świecie która produkuje te bramy, mogą je Państwo zobaczyć na żywo w siedzibie naszej firmy w Dębicy. Wszelkie detale występujące w naszych bramach takie jak drzewa, ptaki, zwierzęta wykonane są ze stali i są całkowicie przestrzenne ( 3D ) – tak jakby były wyjęte z natury.  Wszelkie elementy zawarte w naszych bramach myśliwskich wykonywane są ręcznie przez naszych najlepszych kowali. Bramy tego typu stanowią doskonałą propozycję do domów drewnianych oraz góralskich, a także do rezydencji którym dodają nietuzinkowy urok i charakter. Jako że wszelkie rzeczy występujące w naturze posiadają swoją grubość, nasze bramy myśliwskie również są tak samo grube. Grubość naszych bram myśliwskich może osiągnąć nawet 1 metr w niektórych miejscach. Pomimo dużego masywu, dużej grubości i wielu scen z naturalnej wielkości zwierzętami i drzewami wewnątrz – bramy te nie zawężają światła wjazdu. Skonstruowane są w taki sposób że cała grubość bramy podczas jej otwierania chowa się w naszym ogrodzie pozwalając spokojnie przejechać samochodem.

Sceny wewnątrz bram myśliwskich

   Możemy wykonać każdą scenę wewnątrz naszych bram. Może być to scena zarówno czysto roślinna, jak i przedstawiająca najróżniejsze zwierzęta a nawet postacie fantasy, ludzi, wojowników i wszystko inne co tylko podpowie wyobraźnia naszego klienta. Pod względem tematyki nie istnieje dla nas praktycznie żadna bariera, możemy profesjonalnie przedstawić w bramie każdy temat i każdą scenę. Wszystko to wykujemy ze stali, lub na życzenie nawet z brązu.

Zabezpieczenie antykorozyjne

   Produkowane przez nas bramy myśliwskie poddawane są zawsze procesowi cynkowania ogniowego – jest to najskuteczniejsza metoda zabezpieczenia antykorozyjnego. Wyjątek stanowią bramy wykonane z materiałów innych niż stal – na przykład z brązu. Sposób zabezpieczenia bram wykonanych z brązu zawsze uzgadniamy indywidualnie z inwestorem.

Ogrodzenia myśliwskie

  Do kompletu razem bramami wykonujemy również myśliwskie ogrodzenia. Ogrodzenia tego typu składają się przede wszystkim z wykutych ze stali roślin, drzew, konarów. Wewnątrz tego typu ogrodzeń często montujemy sceny zaczerpnięte z natury – najczęściej są to sceny zwierząt w określonych pozycjach. Sceny tego typu instaluje się w najbardziej eksponowanych częściach ogrodzenia. Ogrodzenia myśliwskie wykonujemy również w tzw. formach bezprzęsłowych – wówczas ogrodzenie nie jest podzielone na typowe przęsła tylko stanowi jedną ciągłość. W takim ogrodzeniu grube słupy betonowe zastąpione są wykutymi ze stali drzewami, często ułożonymi w fantazyjne formy. Bardziej tradycyjną formą ogrodzenia myśliwskiego są natomiast ogrodzenia podzielone na przęsła – są one wówczas delikatniejsze oraz niższe.  Oprócz bram i ogrodzeń wykonujemy również furtki, balustrady myśliwskie oraz ogrodowe rzeźby myśliwskie.

 

Zapraszamy do naszego salonu firmowego gdzie na żywo oglądną Państwo wiele z naszych myśliwskich wyrobów

 

 

Copyright © 2019 M.B. Nylec

all rights reserved – wszystkie prawa zastrzeżone

Scroll Up