Wytwarzamy najpiękniejsze kute lampy na świecie. W powyższym katalogu prezentujmy Państwu setki wzorów naszych lamp, część z nich mogą Państwo oglądać również na żywo w naszym salonie firmowym w Dębicy. Wszystkie nasze kute lampy wytwarzamy tylko i wyłącznie tradycyjnymi ręcznymi metodami dzięki czemu każda z nich jest wyjątkowa i unikatowa. Jesteśmy jedną z nielicznych firm które w dzisiejszych czasach kultywują tradycyjne ręczne techniki kowalstwa artystycznego. Nasze lampy często wyposażamy w ręcznie kute akanty kowalskie, tradycyjne nity, ozdoby i przekucia. Do uzyskania satysfakcjonujących nas efektów łączymy kutą stal z innymi materiałami i metalami, między innymi ze szkłem, brązem, miedzią, mosiądzem oraz kamieniem. Dla Państwa wygody podzieliliśmy nasze kute lampy na kilka kategorii.

Lampy kute niskie – są to lampy których wysokość zazwyczaj nie przekracza 150cm.
Wysokie latarnie kute – są to lampy o średniej wysokości około 250cm, zdarzają się jednak lampy znacznie wyższe, przekraczające nawet 600cm.
Kute kinkiety i lampy wiszące – wytwarzamy je w bardzo wielu stylach i rozmiarach, od stosunkowo niewielkich do kinkietów mających ponad 200 cm wysięgu.
Kute żyrandole – zazwyczaj bardzo reprezentacyjne i masywne, potrafią ważyć nawet kilkaset kilogramów.
Lampy wewnętrzne – są to lampy dające piękne efekty świetlne, często składają się ze stali i setek szklanych elementów oraz innych materiałów.
Lampy designerskie – są to lamy nietypowe, często tworzone w kształcie rzeźb stalowych.

   Ekskluzywne oświetlenie jest jedną z najważniejszych gałęzi działalności naszej firmy. Nasze kute lampy zdobią najpiękniejsze domy, rezydencje, dwory i pałace w Polsce i Europie. Wszystkie nasze wyroby wyróżniają się przede wszystkim doskonałą jakością i dbałością o szczegóły.

 

Jeśli chcą oglądnąć Państwo na żywo najpiękniejsze kute lampy w Polsce zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu wystawowego w Dębicy.

 

 

 

 

 

Copyright © 2019 M.B. Nylec

all rights reserved – wszystkie prawa zastrzeżone

Scroll Up