O nas:

Firma M.B. Nylec jako jedna z nielicznych zajmuje się tym, czym zajmowali się rzemieślnicy już od setek lat, a czego we współczesnym świecie jest coraz mniej. Tworzymy dzieła sztuki, produkty piękne i unikatowe. Obrabiamy materiały takie jak stal, brąz, miedź, mosiądz, złoto, szkło, kamień, drewno łącząc tradycyjne techniki z nowoczesną technologią, co pozwala nam uzyskiwać rezultaty nieosiągalne dla innych.

Wytwarzamy bardzo szeroką gamę produktów, których część można znaleźć w naszej ofercie. Ofertę tę kierujemy do osób oraz instytucji, którzy chcą, aby ich domy, firmy i ogrody były wyjątkowe.

 
Naszą główną specjalizacją jest Kowalstwo artystyczne oraz wyjątkowe bramy kute.
Opracowaliśmy technologię wykonywania bram myśliwskich niespotykanych nigdzie indziej na świecie, Jesteśmy w stanie wykonywać również bramy z brązu i miedzi.

Posiadamy doświadczenie w kompleksowym wyposażaniu hoteli oraz innych instytucji we wszelkie prace kowalskie, witraże, rzeźby, bramy i ogrodzenia kute.

Jesteśmy w stanie zrekonstruować lub odnowić zabytkowe ogrodzenia, bramy, balustrady.

Wszelkie prace wykonujemy na podstawie własnych projektów zatwierdzonych przez klienta bądź zgodnie z projektem klienta lub architekta.

 
Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do wykonania, podejmujemy się nawet najtrudniejszych prac w każdym zakątku Polski i Europy.
 
Kowalstwo artystyczne to nasz pasja, do każdego projektu podchodzimy drobiazgowo i indywidualnie.
W naszej firmie zatrudniamy najbardziej utalentowanych kowali i rzemieślników w Polsce. Dzięki temu jesteśmy w stanie tworzyć również wyjątkowe rzeźby ze stali których próżno szukać w jakichkolwiek innych miejscach na świecie. Niektóre nasze rzeźby i inne wyroby udostępniamy do oglądania i sprzedaży w naszej galerii firmowej w Dębicy która jest największą w Polsce galerią wyrobów kowalskich.

Zapraszamy do salonu firmowego.

Zapraszamy do salonu firmowego.

Odwiedź nasze profile:

Copyright © 2019 M.B. Nylec

all rights reserved – wszystkie prawa zastrzeżone

Scroll Up