Współpraca

Zapraszamy do współpracy architektów, projektantów, a także inne instytucje i osoby prywatne. Jesteśmy w stanie zaproponować bardzo dobre warunki współpracy. Posiadamy własną dużą galerię ekspozycyjną naszych wyrobów, a także bardzo wysokie kwalifikacje z zakresu artystycznej obróbki metali które gwarantują najwyższą jakość naszych produktów.

Zapraszamy do współpracy urzędy gmin, miast oraz inne inne instytucje publiczne dla których możemy wykonać najróżniejsze posągi, statuy, figury, fontanny, nagrody oraz wiele innych wyrobów.

Projekty przez nas realizowane zawsze wykonywane są na czas uzgodniony w umowie. Wszelkie aspekty związane z projektami, wykonaniem, zastosowanymi materiałami zawsze uzgadniane są przez nas zarówno z architektem jak i inwestorem. Jesteśmy elastyczną firmą, potrafimy dostosować się tak aby inwestor zawsze otrzymał w 100% to czego oczekuje. Zapraszamy do współpracy również hurtownie, które są zainteresowane dystrybucją wyjątkowych elementów kutych produkowanych przez naszą firmę. Jako firma produkcyjna możemy zapewnić bardzo dobre ceny w zależności od zapotrzebowania. Jesteśmy otwarci na każdą propozycję współpracy, dopuszczamy również wymianę barterową naszych towarów.

Zapraszamy do salonu firmowego.

Zapraszamy do salonu firmowego.

Odwiedź nasze profile:

Copyright © 2019 M.B. Nylec

all rights reserved – wszystkie prawa zastrzeżone

Scroll Up