Oferowane przez naszą firmę zestawy bramowe są najbardziej reprezentatywną formą wjazdu na posesję. Najczęściej składają się one z bramy, furtek oraz potężnych ażurowych kutych słupów ozdobnych. We większych zestawach znajduje się również często stała korona nad bramą, większa ilość słupów ażurowych i dodatkowe przęsła redukujące wysokość zestawu do wysokości ogrodzenia. Wysokość dużych zestawów bramowych osiąga zazwyczaj 4 – 6 metrów w najwyższym punkcie, mniejsze zestawy są najczęściej niższe. Niektóre zestawy ( np. zestaw bp46 ) mają wysokość standardowego wjazdu na posesję. 

Czym wyróżniają się  zestawy bramowe

   Zestawy bramowe naszej firmy wyróżniają się przede wszystkim wyglądem i wrażeniem jakie robią. Mimo że skonstruowane są one z wielu różnych elementów to sprawiają wrażenie potężnych konstrukcji monolitycznych.  Do umiejscowienia na Państwa posesji zestawu bramowego, oprócz fundamentów nie jest potrzebny jakikolwiek słup czy mur betonowy. Kute zestawy bramowe naszej firmy są przeznaczone dla wymagających klientów dlatego każdy detal w nich zawarty zrobiony jest ręcznie z najwyższą precyzją. Wszelkie akanty występujące w naszych zestawach bramowych równiez kute są ręcznie w tradycyjnym palenisku kowalskim. Stworzenie pięknego zestawu bramowego jest bardzo trudne i wymaga sporo czasu, jednak wygląd jaki jesteśmy w stanie osiągnąć można śmiało określić ewenementem na skalę światową. Po opinii wszystkich naszych dotychczasowych klientów jesteśmy w stanie śmiało powiedzieć że nie istnieje na rynku konkurencyjne rozwiązanie sposobu budowy ogrodzenia/wjazdu na posesję które mogłoby dorównać wyglądem naszym zestawom bramowym.

Do jakich budynków przeznaczone są zestawy bramowe

Możemy zastosować je do każdego typu budownictwa odpowiednio dostosowując ich formę oraz rozmiar. Zestawy takie z powodzeniem możemy instalować do typowych budynków jednorodzinnych, jak również rezydencji, dworów, a także  pałaców i zamków w przypadku większych konstrukcji.

Jeżeli chcą Państwo na żywo przekonać się jak wyglądają produkowane przez nas zestawy bramowe to zapraszamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy w Dębicy.

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2019 M.B. Nylec

all rights reserved – wszystkie prawa zastrzeżone

Scroll Up