Wytwarzamy witraże do drzwi, okien, na sufity, kolumny i w wiele innych miejsc. Witraże robione są na zamówienie ponieważ wykonanie każdego z nich wymaga pobrania od klienta dokładnych wymiarów miejsca gdzie ma być zainstalowany, ustalenie wzoru oraz kolorystyki.
Gama szkieł dostępnych do wykonania witrażu jest ogromna.

Jesteśmy w stanie wykonać każdy witraż, o każdym kształcie, kolorze i rozmiarze. Możemy przedstawić Państwu własne projekty, wykonać witraż identyczny jak te z naszej galerii lub nawet wykonać witraż na podstawie dowolnego zdjęcia.

 
Nasze witraże wykonujemy wszystkimi metodami, w tym: Tiffany’ego, starą metodą ołowiową oraz nowoczesną metodą fusingu.
Na życzenie wykonujemy również witraże łukowe.
 
W zależności od zamówienia witraż możemy zespolić ( umieścić w pakiecie pomiędzy szybami ). Witraż zespolony uzyskuje bardzo dużą wytrzymałość i nadaje się na przykład do drzwi wejściowych. Witraż może być zespolony:
-szybą zwykłą
-szybą bezpieczną
-plexą
 
Wszystkie niezbędne czynności typu: pomiary, transport, montaż mogą być wykonane przez naszych pracowników, lub według życzenia klienta.
 

Zachęcamy do oglądnięcia zdjęć z naszymi witrażami które być może staną się inspiracją do stworzenia kolejnego wyjątkowego wnętrza u Państwa. Jeśli życzą sobie Państwo zobaczyć jak witraże prezentują się na żywo zapraszamy do siedziby firmy.

Pytania o cenę, termin wykonania, ewentualnie modyfikacje wzoru prosimy kierować drogą e-mailową.

 

Copyright © 2019 M.B. Nylec

all rights reserved – wszystkie prawa zastrzeżone

Scroll Up