Ekskluzywne kute schody ażurowe ( ba 56 )

 

 

Ekskluzywne kute schody ażurowe (ba 56)

 

Schody ażurowe 56 to ekskluzywne schody spiralne zachowane w bogatym tradycyjnym stylu. Balustrada schodów wykonana jest w technice ażurowej. Przestrzenie pomiędzy poszczególnymi słupkami wypełniają finezyjne zawijasy oraz dekoracyjne elementy roślinne. Odpowiednio wyprofilowane stopnie gwarantują większe bezpieczeństwo i komfort w trakcie wchodzenia po schodach. Ich powierzchnia i struktura zmniejsza ryzyko poślizgnięcia. Konstrukcją nośną dla schodów jest metalowy filar z dekorami w części szczytowej. To niezwykle efektowne i eleganckie schody, które doskonale sprawdzą się zarówno w willach, rezydencjach, dworkach oraz innych budynkach o ekskluzywnym charakterze.

Kute schody są wykonywane w naszej firmie przy użyciu najlepszych materiałów poddawanych specjalistycznej obróbce kowalskiej. To właśnie za sprawą odpowiedniej obróbki można nadać im oczekiwanych właściwości. Schody kute są bardzo wytrzymałe, odporne na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne, a także niepodatne na działanie wilgoci ponieważ zostały ocynkowane ogniowo, dzięki czemu mogą być stosowane także na zewnątrz budynku. To efekt pracy wykwalifikowanych i doświadczonych kowali artystycznych zatrudnionych w naszej firmie. Co szczególnie ważne, schody zachowują swój doskonały wygląd na przestrzeni wielu lat i nie wymagają dodatkowej konserwacji, dzięki czemu, nie nastręczają właścicielom kosztów eksploatacyjnych.

 

Ażurowe schody ba 56 świetnie odnajdą się w ekskluzywnych budynkach. Mogą to być zarówno schody wewnętrzne, jak również schody zewnętrzne. Finezyjne zawijasy oraz akcenty roślinne nadają tym schodom eleganckiego i wysublimowanego wyglądu. Na uwagę zasługuje również wysokie bezpieczeństwo i komfort użytkowy, a wszystko za sprawą odpowiednio wyprofilowanych stopni oraz masywnej balustrady. Schody są na tyle szerokie, aby umożliwić ewentualne wnoszenie większych gabarytów. Schody kute ba 56 są zatem dobrym rozwiązaniem dla osób oczekujących nie tylko majestatycznego wyglądu, ale również praktyczności. 

 

Copyright © 2019 M.B. Nylec

all rights reserved – wszystkie prawa zastrzeżone

Scroll Up