Kuta balustrada dworska ( ba 48 )

Kuta balustrada dworska ba48

Balustrada kuta w typie dworskim ba48

 

Balustrada ba 48 to ażurowa balustrada stalowa zbudowana w stylistyce dworskiej. Odznacza się eleganckim i wysublimowanym wyglądem, godnie zdobiąc fasadę dworku oraz innych budynków zachowanych w stylistyce klasycznej. Balustrada odznacza się wyrazistym, czarnym kolorem. W punkcie centralnym zastosowano ażurową rozetę, natomiast boki wypełniają finezyjne zawijasy. Linię górną wyznacza metalowa kratka. Konstrukcja w swojej formie jest bardzo lekka i dynamiczna. Z tego względu, doskonale sprawdzi się jako zabezpieczenie balkonów, loggii czy portfenetrów stosowanych w budynkach zachowanych w tradycyjnym stylu dworskim. Takie budynki wymagają bardzo uważnego i starannego doboru elementów wykończeniowych, takich jak chociażby balustrady czy poręcze. 

W naszej firmie zawsze doradzamy naszym klientom jak odpowiednio dobrać balustradę do typu ich budynku, a następnie takie wizje skutecznie realizujemy.

Balustrady kute w naszej firmie są wytwarzane przez doświadczonych i wykwalifikowanych kowali artystycznych. Do produkcji wykorzystuje się wyłącznie wysokojakościowe materiały, które następnie poddaje się specjalistycznej obróbce, co pozwala nadać im oczekiwanych właściwości. Balustrada charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie, a ponadto nie ulega niszczeniu pod wpływem warunków atmosferycznych. Balustrady balkonowe naszej firmy przez wiele lat zachowują swój doskonały wygląd i nie wymagają dodatkowej konserwacji, co oczywiście obniża koszty eksploatacyjne. Poprawnie zamocowana balustrada gwarantuje także bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. 

Balustrady które produkujemy odznaczają się finezyjnym i bardzo eleganckim wyglądem, dzięki czemu, świetnie prezentują się na tle klasycystycznych budynków, takich jak: pałace, dworki, rezydencje czy wille. Ze względu na zastosowanie jakościowych materiałów poddanych obróbce kowalskiej, balustrady kute doskonale sprawdzają się na zewnątrz budynku, zabezpieczając balkony, tarasy, loggie, podcienie, schody, czy portfenetry. Zastosowanie tych balustrad do budynków w dworskim typie jest bardzo szerokie. Co ważne, są to balustrady odznaczające się zarówno wysoką estetyką, nienaganną trwałością, jak również wysoką funkcjonalnością. 

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej galerii wystawowej, po odwiedzeniu której zauważą Państwo jak drastycznie różnią się jakościowo balustrady wykonane przez naszą firmę w stosunku do jakichkolwiek innych balustrad dostępnych na rynku.

 

 

 

Copyright © 2019 M.B. Nylec

all rights reserved – wszystkie prawa zastrzeżone

Scroll Up