Ragnar Lodbrok - Legendarny władca wikingów - Rzeźba ze stali 220cm

Ragnar Lothbrok - Galeria sztuki Dębica
Ragnar Lothbrok - figury metalowe

Rzeźba ze stali – Ragnar Lothbrok 

Ogromna, ręcznie wykonana ze stali figura legendarnego władcy Danii – króla wikingów Ragnarr-a Lothbrok-a. Rzeźba w całości wykonana przez naszych najlepszych kowali. Aby podkreślić charakter postaci wiking Ragnar został przez nas wykonany w ponadprzeciętnej wysokości 220cm.  Wszelkie detale wikinga zostały wykonane ze stali, rzeźba była wykonywana przez kilka miesięcy i jest dostępna w naszej galerii firmowej w Dębicy.

 

Ragnar Lothbrok - pełnowymiarowe rzeźby
Ragnar Lothbrok - pracownia rzeźb stalowych
Ragnare Lothbrok - Galeria sztuki

Galeria sztuki Dębica

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej galerii sztuki kowalskiej w której prezentujemy prace naszych najwybitniejszych artystów. Nasze rzeźby tworzymy zarówno z pasji jak i na bezpośrednie zamówienie naszych klientów. Jesteśmy w stanie zrealizować każde życzenie, wykonać ze stali każdą postać w dowolnym rozmiarze, pozycji i kształcie. Na życzenie z metalu możemy również odwzorować naszych klientów lub dowolną ich część na przykład popiersie. Odwiedzając naszą galerię ogranicza Państwa tylko własna wyobraźnia. 

 

Ragnarr Lothbrok - galeria rzeźb stalowych
Ragnar Lodbrok - rzeźba ze stali
Ragnar Lotbrock - rzeźby stalowe
Ragnar Lothbrok - figura stalowa

Rzeźby ze stali na zamówienie

Znaczna część wykonywanych przez nas rzeźb jest wystawiana w naszej galerii i przedstawiana naszym gościom. Niektóre z naszych rzeźb są również wykonywane bezpośrednio na zamówienie i po wykonaniu od razu trafiają do domów naszych klientów. Z powodzeniem podejmujemy się nawet najtrudniejszych prac

Zapraszamy do galerii firmowej w Dębicy

Copyright © 2019 M.B. Nylec

all rights reserved – wszystkie prawa zastrzeżone

Scroll Up