Brama kuta w typie barokowym ( bp 49 )

brama barokowa bp49

Brama bp49

Kuta brama barokowa
Brama w stylu barokowo-dworskim mieszcząca się w typowej szerokości wjazdu. Brama bogato zdobiona a jednocześnie elegancka, posiadająca elementy charakterystyczne dla typowego dawnego budownictwa pałacowego i dworskiego.
 
Bramy w typie barokowym są to najpiękniejsze bramy ażurowe mieszczące się w standardowych wielkościach wjazdu do posesji.
 

Kute bramy barokowe

Brama barokowa wykonywana jest z samej stali lub w połączeniu z metalami kolorowymi. Pokrywane są one najlepszym możliwym zabezpieczeniem antykorozyjnym (ocynk ogniowy), następnie malowane wysokiej klasy farbami podkładowymi, nawierzchniowymi, patynowane na wybrane kolory oraz zabezpieczane specjalną powłoką chroniącą kolory przez wiele lat.

 
Bramy poddane takim procesom uzyskują piękny wygląd przy jednoczesnej maksymalnej ochronie przed warunkami środowiskowymi.
 
Niestandardowo każdy z elementów wzoru, zabezpieczenia, wykończenia czy zastosowanego materiału może być zmieniony na życzenie klienta.
 
Wszystkie niezbędne czynności typu: pomiary, transport, montaż wykonywane są przez naszych pracowników.
 

Udzielamy gwarancję na trwałość naszych wyrobów, więcej o gwarancji mogą Państwo przeczytać klikając na odpowiednią zakładkę u góry strony.

Ceny oraz termin wykonania ustalane są indywidualnie dla każdego klienta.

 

Zapraszamy do salonu firmowego

Copyright © 2019 M.B. Nylec

all rights reserved – wszystkie prawa zastrzeżone

Scroll Up