Ogromna kuta barokowa brama pałacowa ( bp 101 )

ogromna ekskluzywna kuta barokowa brama pałacowa bp101

 

Ogromna kuta brama pałacowa (bp101)

 

 
 

Brama bp101 to brama dwuskrzydłowa wyposażona w dwie boczne furtki. Posiada misterne zdobienia typowe dla stylu barokowego. Jak wiadomo, był to okres, w którym w architekturze dominował przepych, bogactwo zdobień i wzorów, a także pewna masywność, kojarząca się z wysoką trwałością i jakością. Taka właśnie jest brama kuta bp101. Nad dwoma uchylnymi skrzydłami króluje portal, a nad nim znajdują się liczne elementy kute, dzięki czemu, całość konstrukcji prezentuje się wyjątkowo okazale i może dumnie zapraszać gości do pałacu lub luksusowej rezydencji.

Sporym plusem jest również uniwersalność tej bramy i możliwość dostosowania do różnych typów ogrodzeń. Taka brama dobrze sprawdzi się zarówno w ogrodzeniu murowanym, jak również w ogrodzeniu z kutymi przęsłami. Brama wjazdowa bp101 została wykonana z najlepszych materiałów, dzięki czemu, odznacza się imponującym wyglądem, trwałością oraz pełną odpornością na czynniki pogodowe. To sprawia, że pałacowa brama kuta będzie prezentować się doskonale na przestrzeni wielu lat. Nie trzeba jej dodatkowo impregnować, jako iż nasza firma stosuje wszelkie zabiegi potrzebne do zabezpieczenia materiału w perspektywie długoterminowej. To doskonały wybór adresowany wszystkim klientom oczekującym bezkompromisowej jakości wykonania.

Pałacowa brama wjazdowa bp101 pasuje do architektury klasycystycznej, w której królują liczne zdobienia pochodzące z różnych okresów architektury. Ta konkretna brama posiada elementy kute typowe dla stylu barokowego, który charakteryzował się bogactwem formy i przepychem. Ogromna brama doskonale spisze się na tle licznych kolumn, frontonów, fresków oraz innych zdobień budynku oraz ogrodzenia. Dużym plusem są dwie boczne furtki, które zwiększają funkcjonalność tej bramy. Mimo swoich słusznych rozmiarów, brama dwuskrzydłowa nie sprawia najmniejszych trudności w eksploatacji. Skrzydła bram wykonanych z taką starannością chodzą bardzo lekko i płynnie, co jest efektem wyboru najlepszych materiałów oraz profesjonalnego montażu. 

Zapraszamy do salonu firmowego

Copyright © 2019 M.B. Nylec

all rights reserved – wszystkie prawa zastrzeżone

Scroll Up