Bramy wjazdowe

Wykonujemy najpiękniejsze bramy wjazdowe w Polsce. Nasze bramy charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz wyjątkową ornamentyką. O jakości naszych bram wjazdowych mogą Państwo przekonać się odwiedzając naszą ekspozycję firmową w Dębicy. Nasze bramy wykonujemy w wielu różnych stylach, większość z nich prezentujemy Państwu poniżej. Zapraszamy do salonu firmowego.

Najpiękniejsze bramy wjazdowe w Polsce

 

Zajmujemy się wytwarzaniem najpiękniejszych w Polsce bram wjazdowych.  Nasze bramy oferujemy w wielu typach i setkach wzorów aby każdy nasz klient mógł znaleźć coś co spełni jego oczekiwania. Każdy z setek wzorów, który proponujemy naszym klientom dodatkowo dostępny jest w wielu różnych wariantach, możemy modyfikować dowolne jego elementy oraz rozmiary. Dzięki temu oferta wzorów i wariantów naszych bram wjazdowych jest praktycznie nieograniczona. Dla naszych klientów możemy również zaprojektować całkowicie nowe wzory bram po wcześniejszym zapoznaniu się z wymaganiami konkretnego klienta. W naszym zakładzie możemy wykonać absolutnie każdy wzór bramy wjazdowej, ale główną naszą specjalizacją jest produkcja bram trudnych oraz bardzo trudnych w wykonaniu, takich które inne zakłady uważają za niemożliwe do stworzenia. Realizujemy zarówno wzory wytwarzane za pomocą tradycyjnych  technik jak i również całkowicie nowatorskie wzory bram wjazdowych jakich nie znajdą Państwo nigdzie indziej na świecie, ponieważ są one naszym autorskim pomysłem. Polityka naszej firmy polega na zatrudnianiu tylko i wyłącznie najbardziej utalentowanych osób w danych dziedzinach rzemiosła, naszych pracowników wyszukujemy we wszystkich zakątkach zarówno Polski, Europy jak i świata. Dzięki takiemu podejściu mamy pewność że produkty które dla Państwa wytwarzamy budowane są w najlepszy możliwy sposób, posiadamy również ogromną bazę wiedzy, umiejętności i talentu do budowania najpiękniejszych bram wjazdowych w Polsce. Nasi pracownicy pomogą Państwu dopasować Państwa wymarzoną bramę wjazdową do Państwa budynku, doradzą również jak należy skonstruować cały wjazd na posesję aby był jak najbardziej efektowny. W produkcji naszych bram wjazdowych używamy zarówno technik tradycyjnych których korzenie sięgają tysięcy lat do tyłu, jak i również nowatorskich technologii . Tradycyjne techniki w połączeniu z nowoczesnymi technologiami oraz umiejętnościami najbardziej utalentowanych rzemieślników pracujących w naszej firmie pozwoliły nam rozwinąć bardzo szeroką gamę bram wjazdowych wykonywanych w najróżniejszych a czasami nawet bardzo nietypowych technologiach. Efekty jakie dzięki temu uzyskujemy mogą oglądać Państwo przeglądając bramy wjazdowe wielu najpiękniejszych willi w Polsce dla których wjazd był konstruowany przez naszą firmę.

Nasze bramy dzielimy na kilka podstawowych kategorii.

Bramy wjazdowe ażurowe

  Najważniejszą cechą tych bram jest ich ażurowe wykonania, co oznaczą że przez wzór zawarty w takiej wjazdowej bramie widać naszą posiadłość oraz cały ogród. Jest to najstarszy typ bram wjazdowych wykonywany przez rzemieślników na świecie od setek lat. Bramy tego typu są przez naszą firmę rekomendowane przede wszystkim dla osób, które w swojej posiadłości posiadają ładny i zadbany ogród oraz podjazd. Wówczas będzie on widoczny i wyeksponowany dla zewnętrznego obserwatora. Zdecydowanie, również tego typu bramy wjazdowe polecamy inwestorom z dużym ogrodem i budynkiem odsuniętym od wjazdu . Bramy ażurowe jakie budujemy w naszej firmie to bardzo często bramy wysokie, sięgające nawet 7 metrów. Oczywiście tak wysokie bramy przeznaczone są zazwyczaj dla bardzo dużych obiektów oraz pałaców bądź dworów. Nie mniej jednak bramy o wysokości 4-5 metrów coraz częściej zamawiane są, również przez inwestorów budujących domy o standardowych powierzchniach. Pomimo, iż ażurowa brama wjazdowa od zawsze uważana była za nieodzowny element architektury typowo dworskiej, to w dzisiejszych czasach równie często chętnie tego typu bramy zamawiane są do rezydencji które architektonicznie niezwiązane są z dworskim  budownictwem. Co więcej na tego typu bramy bardzo często decydują się, również właściciele budownictwa nowoczesnego, ponieważ typowo rozpowszechniona opinia że wszelkie wzornictwo w budownictwie nowoczesnym musi być prosta jest nieprawdziwa. W nowoczesnym budownictwie można jak najbardziej używać skomplikowanych form, jednak formy bram przeznaczonych do takiego budownictwa muszą być bardzo dobrze przemyślane. Dlatego właśnie stworzyliśmy w naszej firmie nową formę bram, do niedawna bardzo słabo znaną w Polsce.

  Bramy wjazdowe pełne

   Głównym celem stworzenia w  naszej firmie tej kategorii bram było zapewnienie prywatności naszym klientom, oraz jednocześnie stworzenie bramy będącej ozdobą budynku do której prowadzi oraz całej posesji. Większość z naszych pełnych bram wjazdowych ma bardzo skomplikowaną budowę wewnętrzną , ponieważ bramy te są bramami wielowarstwowymi. Budowa niektórych z nich przypomina budowę dwóch połączonych ze sobą identycznych bram ażurowych, z dodatkowym umieszczeniem wewnątrz nich elementów zasłaniających. Dzięki temu uzyskujemy niesamowity efekt bardzo masywnej bramy dwustronnej. posiadającej z obydwu stron posesji ten sam wzór, a elementy zasłaniające znajdują się po środku konstrukcji bramy wjazdowej . Bramy te są bardzo często doskonałym pomysłem do domów nowoczesnych, a także do tradycyjnych rezydencji w których bliskość ulicy powoduje konieczność użycia elementów zasłaniających w bramie celem uzyskania prywatności na własnej posesji. Dwustronna budowa naszych pełnych bram wjazdowych powoduje że nie musimy rezygnować z pięknego wyglądu bramy zasłoniętej elementami pełnymi będąc na własnej posesji, w naszych bramach identyczny wzór stworzony jest z obu stron bramy. Dodatkowo każda nasza brama wjazdowa zawsze zabezpieczona jest warstwą cynku nakładanego metodą ogniową co gwarantuje trwałości i brak jakiejkolwiek korozji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych wyjątkowych bram wjazdowych.

 

 

Copyright © 2021 MB Nylec

all rights reserved – wszystkie prawa zastrzeżone

Scroll Up