Metalowe bramy i ogrodzenia stanową główną gałąź działalności naszej firmy. Wszystkie nasze metalowe wyroby najczęściej wytwarzamy w ekskluzywnych wyróżniających się formach, ale coraz częściej zdarzają się nam również zamówienia na wykonane styl nowoczesny, loftowy lub wręcz industrialny. Wielu naszym klientom podoba się również łączenie kilku stylów, wówczas nasza firma zawsze stara się stworzyć projekt maksymalnie dopasowany do ich potrzeb. Z roku na rok oferta naszych produktów z tej kategorii staje się coraz szersza, ciągle wymyślamy i realizujemy nowe projekty. Często inspiracją do tworzenia nietypowych wzorów są dla nas właśnie nasi klienci. Doskonałym tego przykładem są wykonywane w naszym zakładzie przestrzenne zestawy bramowe, które są pomysłem jednego z naszych klientów znudzonego typową formą wjazdu na posesję. Nasze zestawy bramowe są całkowitą odskocznią od typowego wjazdu na posesję i robią ogromne wrażenie na wszystkich którzy na nie spojrzą. Tego typu zestaw mogą zobaczyć Państwo na żywo również w siedzibie naszej firmy.

Oferta naszych bram i ogrodzeń jest bardzo szeroka, dlatego dla Państwa wygody podzieliliśmy je na kilka podkategorii:

Bramy metalowe

   Najczęściej bardzo urokliwe i widowiskowe. Są to wszelkiego typu bramy wytwarzane za pomocą tradycyjnych technik kowalskich.  Nazwa ta jest we współczesnym świecie bardzo często nadużywana przez nieuczciwych sprzedawców i sklepy oferujące stalowe bramy bardzo słabej jakości nie mające z kowalstwem nic wspólnego. Nasze bramy kute możemy podzielić na kilka kolejnych podkategorii:

   Są to wszelkiego typu bramy kute wykonywane tradycyjnymi technikami. Najczęściej są to bramy ażurowe które nie zasłaniają widoku do wnętrza naszej posesji lub zasłaniają go tylko częściowo.

   Bramy pełne są to bramy całkowicie lub prawie całkowicie zasłaniające widok do wnętrza naszej posesji. Często do ich produkcji wykorzystuje się zarówno tradycyjne techniko kowalskie jak i nowoczesne technologie. Wśród kutych bram pełnych możemy dodatkowo wyróżnić bramy o wzorze jednostronnym oraz o wzorze dwustronnym.

   Tego typu bramy są nowością na Polskim rynku, ofertę tą stworzyliśmy przede wszystkim dla osób szukających odskoczni od tradycyjnych kształtów i form występujących w Europie.

   Do wszystkich  kutych bram oferujemy również furtki kute do kompletu.

 Metalowe ogrodzenia

   Oferujemy ogrodzenia w bardzo wielu formach, kształtach i wymiarach. Wytwarzamy zarówno ogrodzenia o lekkich formach jak i ciężkie masywne ogrodzenia zasłaniające. Na życzenie naszych klientów wytwarzamy również ogrodzenia z pełnych materiałów oraz jesteśmy w stanie rekonstruować ogrodzenia zabytkowe.

Zestawy bramowe

   Wymyślone przez naszą firmę zestawy bramowe stanowią najbardziej widowiskową i ekskluzywną formę wjazdu i ogrodzenia posesji. Najczęściej składają się z bramy, furtek, potężnych ażurowych słupów, czasami również z korony nad bramą i przęseł redukujących wysokość do poziomu ogrodzenia. Przeciętna długość naszych zestawów bramowych wynosi około 10 metrów, kilka metrów wysokości i kilka ton wagi. W tego typu zestawach wszelkie detale dopracowywane są ręcznie i stanowią odzwierciedlenie jakości kowalstwa artystycznego w naszej firmie.

Masywne ozdobne filary stalowe

    Są to filary zrobione ze stali z użyciem metod i technik tradycyjnego kowalstwa artystycznego. Wytwarzamy zarówno niewielkie słupki ogrodzeniowe jak i potężne i masywne słupy mające za zadanie utrzymanie naszych potężnych bram. Cechą wspólną wszystkich naszych słupów jest bardzo atrakcyjny wygląd jakiego nie sposób uzyskać stosując jakiekolwiek inne typy słupów do bram czy ogrodzeń.

Drzwi metalowe

   W naszej firmie wytwarzamy również ekskluzywne drzwi metalowe przeznaczone zarówno do wnętrz, jak również na zewnątrz budynków. Wytwarzamy drzwi zarówno w formie delikatnych ażurowych krat, jak również w potężnych formach stylizowanych na kute pałacowe bramy. Na specjalne zamówienie produkujemy również drzwi z rzeźbami i płaskorzeźbami wykonanymi z metali kolorowych np. z brązu lub miedzi, przeznaczonymi najczęściej do kaplic i kościołów.

 

Copyright © 2019 M.B. Nylec

all rights reserved – wszystkie prawa zastrzeżone

Bramy wjazdowe do rezydencji

Scroll Up