Zamyślona kobieta - Nowoczesna ekskluzywna stalowa rzeźba ogrodowa

numer katalogowy: z107

Wykonana całkowicie ręcznie, wyjątkowo piękna rzeźba ogrodowa. Rzeźba została wykuta przez naszych mistrzów kowalstwa artystycznego, zrobiona jest całkowicie ze stali. Rzeźba ta roztacza wokół siebie wyjątkowy urok, jej detalizm, wyraz twarzy oraz materiał z jakiego została zrobiona powodują że jest to rzeźba z duszą. Rzeźba przeznaczona jest do nowoczesnych ogrodów bądź wnętrz, do umieszczenia w wyjątkowych miejscach. Wykonujemy najpiękniejsze nowoczesne rzeźby ogrodowe na świecie, zapraszamy do naszej galerii.

 

Galeria sztuki nowoczesnej

Oprócz wykonywania metalowych rzeźb dla naszych klientów w naszym zakładzie stworzyliśmy również galerię wystawową rzeźb metalowych w której prezentujemy różnego rodzaje dzieła naszych mistrzów kowalstwa. Naszą galerię mogą Państwo odwiedzić i oglądnąć nasze prace, jak również kupić dowolną z nich. Nasza galeria sztuki jest jedynym takim miejscem w Polsce a biorąc pod uwagę jakość naszych prac również jedną z nielicznych na świecie.

Jeżeli są Państwo zainteresowani tą lub dowolną inną rzeźbą ogrodową to zapraszamy do kontaktu. Każdą z prezentowanych przez nas rzeźb mogą Państwo u nas kupić bądź zamówić, a także mogą Państwo nas odwiedzić i oglądnąć nasze rzeźby na żywo.

Copyright © 2019 M.B. Nylec

all rights reserved – wszystkie prawa zastrzeżone

Scroll Up