Brama pałacowa - zestaw bramowy ( bp 14 )

Wjazdowa brama do pałacu bp14

 

Brama pałacowa bp14

Ekskluzywna kuta brama pałacowa w angielskim stylu. Jest to najwyższa liga wśród luksusowych bram kutych, unikalna, absolutnie przepiękna. Składa się z całego zestawu bramowego którego długość to minimum 7 metrów.

 

Brama pałacowa bp14 została zaprojektowana w stylistyce angielskiej. Swoisty minimalizm konstrukcji znacznie urozmaicają złote zdobienia oraz kute zdobienia. To zestaw bramowy o długości minimum 7 metrów, który można w pełni dostosować do specyfiki ogrodzenia oraz posesji. Zestaw składa się z dwóch mniejszych furtek bocznych, a w centrum znajduje się brama wjazdowa z dwoma uchylnymi skrzydłami. Na przęsłach stanowiących bazę bramy dwuskrzydłowej można zastosować estetyczne oświetlenie, które dobrze wkomponuje się w ogólną stylistykę tej bramy. Całość prezentuje się niezwykle majestatycznie, co jest charakterystyczne dla stylu angielskiego.

Luksusowa brama kuta bp14 została wykonana z najwyższej klasy materiałów, które decydują o wysokiej trwałości, wytrzymałości oraz odporności na warunki pogodowe. Materiał w perspektywie czasu nie ulega procesom starzenia i nie wymaga dodatkowej konserwacji, zachowując swój doskonały wygląd na przestrzenie wielu lat. To wyjątkowa brama dwuskrzydłowa, która zrobi wrażenie nawet na najbardziej wymagających koneserach stylu angielskiego. Wszelkie zdobienia kute wykonano z wyjątkowym pietyzmem i troską o najmniejszy detal. Dzięki temu, finalny efekt jest olśniewający. To wyjątkowa brama wjazdowa, którą możemy polecić wszystkim osobom oczekującym absolutnie pięknej, luksusowej i wytrzymałej bramy.

 

Brama sprawdzi się na tle klasycystycznych budynków oraz ogrodów. Świetnie wkomponuje się także w posesje zachowane w oparciu o rozwiązania typowe dla stylu angielskiego. Na szczególną uwagę zasługują oczywiście złote zdobienia, które decydują o ekskluzywnym oraz luksusowym charakterze tej bramy. Kute bramy wjazdowe to świetny wybór dla wszystkich osób, które chcą zabezpieczyć swoją posesję piękną, a zarazem praktyczną i trwałą bramą. Pomimo dużych rozmiarów o sporej wagi, brama kuta bp14 umożliwia domownikom łatwe i bezproblemowe otwieranie furtek bocznych oraz rozwieranie skrzydeł bramy, co również dowodzi najwyższej jakości wykonania. 

 

Zapraszamy do salonu firmowego

Copyright © 2019 M.B. Nylec

all rights reserved – wszystkie prawa zastrzeżone

Scroll Up