Kuta brama w stylu modern ( bp 263 )

kuta brama nowoczesna modern bp263
 

Kuta brama w stylu modern bp263

Brama bp263 to brama kuta zachowana w nowoczesnym stylu modern. Łączy on dwie koncepcje: z jednej strony chętnie sięga po rozwiązania typowe dla stylu klasycystycznego, wraz z imponującymi zdobieniami, a z drugiej strony stawia jednak na minimalizm oraz funkcjonalność. W efekcie otrzymujemy konstrukcję, która doskonale sprawdzi się w nowoczesnej architekturze. Dolne okucia bramy wypełnia metalowa kratka. Boczne przęsła z zawiasami wykorzystują kute motywy, w tym motywy roślinne. Boki samej bramy są wypełnione łukowymi przęsłami, natomiast w centralnej części znajduje się okrąg z zawijasami. Dwuskrzydłową bramę wieńczy motyw roślinny.

Brama kuta bp263 została wykonana z materiałów odznaczających się najwyższą jakością. Poddano je specjalistycznej obróbce, nadając oczekiwany kształt oraz trwałość na przestrzenie wielu lat. Brama dwuskrzydłowa jest odporna na czynniki pogodowe oraz uszkodzenia mechaniczne i nie ulega procesom starzenia. Nie wymaga również dodatkowej konserwacji, co oczywiście wpływa na dużo prostszą eksploatację. Model bp263 to świetna propozycja dla osób, które interesują ekskluzywne bramy wjazdowe zachowane w stylu modern. To obecnie bardzo popularny styl architektoniczny, który świetnie sprawdza się zarówno w miastach, jak również na przedmieściach.

Nowoczesne bramy kute są bardzo uniwersalne i dobrze komponują się zarówno z ogrodzeniami murowanymi, jak również metalowymi. Brama uchylna w stylu modern będzie się dobrze prezentować na tle nowoczesnych i minimalistycznych domów, z którymi coraz częściej spotkamy się w krajobrazie miejskim oraz podmiejskim. Pomimo rozmiarów oraz dużej wagi materiałów, brama otwiera się bardzo lekko i płynnie, co również potwierdza najwyższą jakość wykonania. Na wagę zasługuje również świetne połączenie dwóch odrębnych stylów w postaci klasycznych kutych zdobień z minimalistyczną podstawą i przęsłami. Brama kuta bp263 to prawdziwa kwintesencja modnego stylu modern. 

Zapraszamy do salonu firmowego

Copyright © 2019 M.B. Nylec

all rights reserved – wszystkie prawa zastrzeżone

Scroll Up