Brama pałacowa z koroną ( bp 4 )

luksusowa kuta brama pałacowa z koroną bp4

 

Kuta brama pałacowa z koroną (bp4)

 
 
 

Brama bp4 należy do grona bram dwuskrzydłowych uchylnych. Została zaprojektowana w klasycystycznym stylu z licznymi zdobieniami kutymi, a także imponującą koroną, która wieńczy konstrukcję. Brama kuta bp4 doskonale sprawdzi się w otoczeniu ekskluzywnych budynków, takich jak: pałace, rezydencje czy też wille zachowane w stylistyce klasycystycznej. Centralną część zajmują pręty z zawijasami, natomiast w części dolnej zastosowano kratki oraz akcenty roślinne. Całość prezentuje się bardzo okazale, robiąc duże wrażenie spójnością kompozycji i słusznym rozmiarem.

Brama dwuskrzydłowa bp4 posiada wrota uchylne. To bardzo prosty, a zarazem praktyczny system od lat stosowany w przypadku bram wjazdowych. Bramę wykonano z najlepszych materiałów poddanych najlepszym zabezpieczeniom antykorozyjnym. Dzięki temu, brama kuta zachwyca swoim finalnym wyglądem oraz trwałością. Jest odporna na działanie czynników atmosferycznych i nie poddaje się procesom starzenia. Jest to brama bardzo uniwersalna, którą można osadzić w dwóch murowanych kolumnach, w ogrodzeniu murowanym, jak również w ogrodzeniu kutym. To znacznie ułatwia wkomponowanie tego typu bramy kutej pod kątem stylistyki zewnętrznej posiadłości oraz ogrodu. To dobry wybór dla osób pragnących pozyskać bramę wjazdową odznaczającą się najwyższą jakością wykonania.

 

Pałacowa bramka z koroną świetnie odnajdzie się w stylach sięgający po klasycystyczne rozwiązania i zdobienia charakterystyczne dla tej epoki w architekturze. Poza atrakcyjnym wyglądem, brama wjazdowa bp4 doskonale wypełni swoje zadania, zapewniając posesji pełne bezpieczeństwo. Pomimo swoich rozmiarów, skrzydła otwierają się bardzo lekko i płynnie, co stanowi kolejny dowód na poparcie bardzo wysokiej jakości wykonania. Bramy metalowe nie wymagają również dodatkowej konserwacji w perspektywie czasu, ponieważ specjalistyczna obróbka oraz jakościowe materiały zapewnią im nienaganny i niezmienny wygląd na przestrzeni wielu lat. 

Zapraszamy do salonu firmowego

Copyright © 2019 M.B. Nylec

all rights reserved – wszystkie prawa zastrzeżone

Scroll Up