brama wjazdowa pół pełna ( bp 69 )

brama wjazdowa pół pełna bp69

Brama bp69

 

Brama bp 69 to dwuskrzydłowa brama pół pełna charakteryzująca się masywnym, a zarazem fantazyjnym wyglądem. Za sprawą licznych akcentów roślinnych, zawijasów oraz innych dekorów, brama dobrze nawiązuje do założeń stylistyki barokowej. Solidnie zabudowany dół oraz środek kontrastuje z ażurową konstrukcją górną, która jednocześnie zapewnia dobrą przejrzystość i umożliwia sprawdzenie tego, co dzieje się po drugiej stronie. Górna linia przebiega płynnym łukiem i zawiera wiele masywnych zawijasów oraz elementów kwiatowych. Plusem tej bramy jest bez wątpienia uniwersalność. Może ona zabezpieczać posesję, na której górują zarówno budynki w stylu tradycyjnym, jak również nowoczesnym. 

Do produkcji bramy wykorzystano starannie wyselekcjonowane elementy stalowe, które zostały poddane specjalistycznej obróbce kowalskiej. To właśnie obróbka nadaje tym elementom wysokiej trwałości i odpowiedniego wyglądu. Brama ta jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz ścieranie, a także nie ulega niszczeniu pod wpływem czynników atmosferycznych. Dzięki temu, nawet po wielu latach brama wciąż odznacza się doskonałym wyglądem. Kolejnym plusem naszych bram jest to, ze pomimo swoich gabarytów oferują one wysoką wygodę użytkową. Skrzydła naszych bram chodzą bardzo lekko i płynnie, natomiast szerokie światło wjazdu umożliwia bezpieczne wjeżdżanie samochodem na teren posesji.

Brama wjazdowa bp 69 charakteryzuje się bardzo uniwersalnym zastosowaniem. Może zostać wykorzystana zarówno na tle budynków w stylu tradycyjnym, jak również nowoczesnym. To dobry wybór zarówno dla właścicieli domów jednorodzinnych, a także budynków o charakterze komercyjnym. Kuta brama bp 69 spełnia wszystkie kryteria, których oczekujemy od dobrej bramy wjazdowej: jest bardzo wytrzymała i masywna, nie ulega starzeniu, zapewnia bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa, a jednocześnie jest wygodna w codziennym użytkowaniu. Fantazyjne esy i akcenty roślinne stanowią elegancką wizytówkę posesji. 

Cechą charakterystyczną tej bramy jest również to że wykonujemy ją najczęściej w wersji dwustronnej, co oznaczą że taki sam wzór ozdobny mogą mieć Państwo z obydwu stron bramy, natomiast części wypełniające ( zasłaniające ) bramy znajdują się wewnątrz jej konstrukcji. Jest to bardzo duża różnica względem bram w których elementy zasłaniające ( najczęściej blacha stalowa ) znajdują się tylko od strony wewnętrznej posesji. W naszych bramach mogą cieszyć się Państwo pięknym wzorem bramy zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz swojej posesji.

Zapraszamy Państwa do zadawania pytań odnośnie konstrukcji naszych bram i różnicy pomiędzy naszymi bramami, a bramami dowolnej konkurencji. Odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy również do naszego salonu firmowego w którym wiele z prezentowanych przez nas bram można oglądać na żywo.

 

 

 

 

 

Copyright © 2019 M.B. Nylec

all rights reserved – wszystkie prawa zastrzeżone

Scroll Up