Brama kuta w typie dworskim ( bp 29 )

brama w typie dworskim bp29

Brama wjazdowa w typie dworskim (bp 29)

Brama bp 29 to dwuskrzydłowa brama kuta zachowana w dworskiej stylistyce. Ze względu na swoją elegancję oraz wysublimowany wygląd, elementy stylu dworskiego stały się ponadczasowe i są chętnie wybierane także we współczesnym budownictwie.

 Posesja, na której wzniesiono dom w stylu dworskim powinna zostać zabezpieczona adekwatnym ogrodzeniom oraz bramą. Brama bp 29 to kwintesencja klasycznego stylu dworskiego. Masywny i zabudowany dół kontrastuje z lekką i przejrzystą górą, w której dominują pionowe przęsła zdobione zawijasami układającymi się w symetryczne wzory. Linia górna jest najeżona delikatnymi ręcznie obrabianymi grotami, natomiast nad złączeniem skrzydeł zastosowano półokrągły portal.
Nasze bramy kute są efektem pracy doświadczonych kowali artystycznych, dysponujących ogromną wiedzą oraz umiejętnościami. Prezentowana brama wjazdowa jest wykonana ze staranie wyselekcjonowanych materiałów o najwyższej jakości, które następnie są poddawane specjalistycznej obróbce kowalskiej. Dzięki temu, brama jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki pogodowe i zachowuje swój doskonały wygląd na przestrzeni wielu lat, bez konieczności kosztownej konserwacji. O wysokiej jakości wykonania świadczy również fakt, że pomimo swoich gabarytów, brama wjazdowa otwiera się bardzo lekko i płynnie, co korzystnie wpływa na komfort użytkowy.


Metalowa brama kuta bp 29 doskonale sprawdzi się jako wizytówka posesji, na których królują budynki zachowane w staropolskim, dworkowym stylu. Brama pasuje zarówno do ogrodzeń murowanych, jak również metalowych. Ażurowa konstrukcja górnej części zapewnia dobrą widoczność tego, co dzieje się po drugiej stronie. Szerokie światło wjazdu umożliwi wygodne i bezpieczne wjeżdżanie samochodem na posesję. Stylowa brama dworkowa to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników stylu klasycznego, wymagających od bramy elegancji, funkcjonalności oraz wysokiej trwałości na przestrzeni lat. Brama kuta bp 29 spełnia wszystkie z wymienionych warunków.

 

 

Zapraszamy do salonu firmowego

Copyright © 2019 M.B. Nylec

all rights reserved – wszystkie prawa zastrzeżone

Scroll Up