Nowoczesna kuta brama secesyjna ( bp 74 )

kuta brama nowoczesna - secesja - bp74

Brama bp74 – Nowoczesna kuta brama secesyjna

 

Bardzo ciekawie zaprojektowana brama która łączy w sobie nowoczesny wygląd, secesyjne formy i rzucający się w oczy masyw wykonania ramy. Brama dwustronna.

 

Brama bp 74 to dwuskrzydłowa brama wjazdowa zachowana w stylu secesyjnym. Charakterystycznymi elementami tego stylu są: falistość, płynność, ale również swoista masywność. Brama wjazdowa bp 74 doskonale nawiązuje do klasycznych elementów tej stylistyki. Posiada mocno zabudowany i zamknięty dół, boki oraz linię górną. Pomiędzy masywnymi elementami zastosowano liczne zawijasy układające się w symetryczne linie dające poczucie dynamiki. Brama ta świetni pasuje do budynków zachowanych w tradycyjnych stylach architektonicznych. Odznacza się eleganckim, wysublimowanym wyglądem, który przyciąga wzrok i dba o to, aby brama była reprezentacyjną wizytówką posesji.

Bramy wjazdowe w naszej firmie wytwarzane są przez wykwalifikowanych i doświadczonych kowali artystycznych. Do produkcji używamy jedynie materiałów odznaczające się najwyższą jakością. Szczególnej trwałości poszczególnym elementom nadaje również specjalistyczna obróbka kowalska. W rezultacie, kute bramy metalowe są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz na czynniki atmosferyczne. Przez wiele lat zachowują one swój doskonały wygląd, przy czym nie wymagają dodatkowej konserwacji. Brama secesyjna bp 74 pomimo swoich gabarytów umożliwia lekkie i płynne poruszanie skrzydłami, dziki czemu,  jest ona nie tylko elegancka, ale również praktyczna.

Prezentowana brama doskonale zabezpieczy posesje oraz nada jej nietuzinkowego wyglądu. Przeznaczona jest ona zarówno dla domów jednorodzinnych jak również dla muzeum, galerii, restauracji, zajazdów lub też innych budynków o charakterze komercyjnym. Metalowa brama wjazdowa bp74 dobrze sprawdzi się zarówno w połączeniu z ogrodzeniami murowanymi, jak również ogrodzeniami metalowymi. Brama ta gwarantuje nie tylko wysublimowany, estetyczny wygląd, ale również wysoką trwałość, odporność na czynniki atmosferyczne oraz funkcjonalność. Jest to także bardzo solidna brama, która zagwarantuje posesji  bezpieczeństwo i wyjątkowy design. 

 

 

Zapraszamy do salonu firmowego

 

 

 

Copyright © 2019 M.B. Nylec

all rights reserved – wszystkie prawa zastrzeżone

Scroll Up