Stalowa lampa ogrodowa ( ogd 76 )

 

Stalowa lampa ogrodowa (ogd 76)

 

Nieodzownym elementem zagospodarowania przestrzeni ogrodu i terenu posesji są oczywiście lampy, które umożliwiają bezpieczne poruszanie się po zmroku. Oświetlenie posesji powinno być dostosowane do ogólnej stylistyki budynku. Stalowa lampa ogrodowa ogd 76 zachwyca swoim finezyjnym wyglądem. To falista konstrukcja, która prowadzi lekkim łukiem aż do zwieńczenia, do którego mocuje się lampę. Lampa odznacza się złotą kolorystyką oraz połyskującym wykończeniem. Dzięki temu, przywodzi ona na myśl fantastyczne i bajkowe ogrody. To dobry wybór dla wszystkich osób, które z dużym pietyzmem dobierają elementy zagospodarowania przestrzeni pasujące stylistycznie do budynku. 

Stalową lampę ogrodową ogd76 wykonano z wysokogatunkowej stali poddanej specjalistycznej obróbce kowalskiej. W ten sposób nadano materiałowi odpowiednich właściwości. Lampa odznacza się dużą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki atmosferyczne. Lampa zachowa swój nienaganny wygląd na przestrzeni wielu lat, nie nastręczając dodatkowych kosztów eksploatacyjnych. Ze względu na wysokość, lampa zapewnia dostateczne oświetlenie większej powierzchni posesji.  Kolejnym plusem jest bardzo prosty i szybki montaż w dowolnym miejscu ogrodu. Dzięki temu, lampa ogrodowa ogd 76 to rozwiązanie charakteryzujące się nie tylko wysoką estetyką, ale również funkcjonalnością. 

 

Dobrze dobrane oświetlenie ogrodowe jest niezbędne do bezpiecznego poruszania się po terenie posesji po zmroku. Lampy ogrodowe muszą być nie tylko praktyczne, ale również dostosowane do stylistyki budynku. Ogromnym plusem modelu ogd 76 jest uniwersalność i możliwość zastosowania praktycznie do każdej stylistyki. Lampa odznacza się fantastycznym wyglądem i posiada bardzo lekką i dynamiczną formę ze względu na łukową i pofalowaną konstrukcję. Na uwagę zasługuje także złota i połyskująca powierzchnia stali, dzięki czemu, lampa odznacza się również ekskluzywnym wyglądem. 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do salonu firmowego

Copyright © 2019 M.B. Nylec

all rights reserved – wszystkie prawa zastrzeżone

Scroll Up