Kuta latarnia stojąca 3 ramienna ( ogd 108 )

 Lampa kuta ogd108

 


Kute latarnie mogą być bardzo eleganckim zwieńczeniem terenu posesji. Ich rolą jest nie tylko urozmaicenie aranżacji ogrodu, ale przede wszystkim dostateczne oświetlenie terenu, co oczywiście pozwoli na bezpieczne poruszanie się po zmroku. Latarnia 3-ramienna posiada miejsce na trzy żarówki, dzięki czemu, zapewni więcej światła rozchodzącego się po większym promieniu. To minimalistyczna konstrukcja, na którą składa się masywna podstawa, okrągły filar z wgłębieniami, a także trzy ramiona w kształcie finezyjnych zawijasów. Latarnia odznacza się również bardzo elegancją, brązową kolorystyką. Wygląd tej lampy czyni ją bardzo uniwersalną i pasującą do różnych aranżacji ogrodu.
Latarnie kute w naszej firmie są wytwarzane przez wykwalifikowanych i doświadczonych kowali, którzy dysponują fachową wiedzą, umiejętnościami oraz dobrze zaopatrzonym warsztatem. Poszczególne elementy są poddawane specjalistycznej obróbce, dzięki czemu nabierają odpowiednich właściwości. 3-ramienna latarnia stojąca ogd 108 jest bardzo wytrzymała, odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz niepodatna na czynniki atmosferyczne. Dzięki temu zachowuje ona swój doskonały wygląd na przestrzeni wielu lat, a przy tym nie wymaga dodatkowej konserwacji, co obniża koszty eksploatacyjne. Ze względu na swoją wysokość, lampa stojąca oferuje doświetlenie większej powierzchni posesji.
Lampa stojąca ogd 108 jest dedykowana wszystkim miłośników rozwiązań łączących niebanalną estetykę z wysoką trwałością i funkcjonalnością. Lampa zachwyca swoim prostym, a zarazem eleganckim wyglądem oraz brązowym odcieniem. Kolejnym plusem jest prosty montaż w dowolnym miejscu posesji. Ważną zaletą latarni 3-ramiennej jest to, że posiada ona miejsce na trzy lampy, które lepiej doświetlą teren posesji, zapewniając użytkownikom większe bezpieczeństwo i komfort po zmroku. Kute latarnie są również rozwiązaniem bardzo funkcjonalnym, ponieważ nie wymagają dodatkowej konserwacji, a mimo to zachowują swój nienaganny wygląd przez wiele lat.

Zapraszamy do salonu firmowego

Copyright © 2019 M.B. Nylec

all rights reserved – wszystkie prawa zastrzeżone

Scroll Up