Wjazd w stylu industrial ( bp 204 )

brama wjazd w stylu industrial bp204

Wjazd w stylu industrialnym

Brama bp204 to wyjątkowa brama kuta zachowana w stylu industrialnym cieszącym się coraz większym zainteresowaniem ze strony miłośników nowoczesnej architektury. Industrializm odwołuje się do starych budynków przemysłowych, a jego cechy przewodnie to minimalizm, uporządkowanie, funkcjonalność oraz pewna surowość. Brama dwuskrzydłowa bp204 doskonale wkomponuje się w styl industrialny oraz loftowy. Większą część wolnych przestrzeni pomiędzy przęsłami i słupkami wypełnia ukośna kratka. Skrzydła posiadają także masywne i w pełni zabudowane przestrzenie, co sprawia, że jest to brama pół-ażurowa. Także słupki bramy wjazdowej bp204 przywodzą nam na myśl surowość oraz masywność.

Industrialna brama wjazdowa bp204 zachwyca nie tylko wspaniałym i dopracowanym wyglądem, ale również starannym wykonaniem. Do jej stworzenia wykorzystano najlepsze materiały poddane specjalistycznej obróbce kowalskiej. W trakcie tej obróbki metal zyskuje dodatkowe właściwości i finalnie odznacza się wysoką trwałością oraz pełną odpornością na czynniki atmosferyczne. Pomimo gabarytów, brama dwuskrzydłowa bp204 otwiera się bardzo płynnie i lekko, co stanowi kolejny dowód na poparcie bezkompromisowej jakości wykonania. Metalowe bramy kute są adresowane do wszystkich właścicieli nieruchomości oczekujących najlepszych rozwiązań.

Styl industrialny jest coraz popularniejszy we współczesnym budownictwie. Domy i rezydencje zachowane w tej stylistyce coraz częściej spotkamy zarówno w krajobrazie miejskim, jak również podmiejskim. Brama kuta bp204 zachowana w industrialnym stylu to odpowiedź na bieżące potrzeby wielu właścicieli nieruchomości. Taka brama doskonale sprawdzi się zarówno w ogrodzeniu murowanym, jak również ogrodzeniu metalowym. Kuta brama spełnia wszystkie cechy stylu industrialnego: posiada minimalistyczny wygląd, jest niezwykle trwała i masywna, a zarazem gwarantuje oczekiwany poziom funkcjonalności. Jeśli zatem szukają Państwo bramy kutej pasującej do stylu industrialnego, model bp204 do doskonały wybór. 

Zapraszamy do salonu firmowego

Copyright © 2019 M.B. Nylec

all rights reserved – wszystkie prawa zastrzeżone

Scroll Up