Kuty wjazd barokowy ( bp 262 )

kowalstwo rokoko - kuty wjazd

Kuty wjazd bp262

Jesteśmy producentem bram barokowych o najwyższej światowej jakości. Bramę o wzorze widocznym na zdjęciu mogą Państwo oglądać na żywo w naszym salonie firmowym w Dębicy.

 

Brama bp262 to kuta brama zachowana w stylistyce barokowej. Barok w architekturze odznacza się dużą różnorodnością, obfitością oraz pewnym przepychem, co doskonale widać na wzorze bramy, którą zdobią liczne elementy kute w postaci dekoracyjnych wstęp oraz zawijasów. Brama wjazdowa posiada dwa uchylne skrzydła mocowane na wysokich przęsłach. Bramę wieńczy owalne sklepienie z licznymi zawijasami. Barokowa brama dwuskrzydłowa doskonale prezentuje się na tle klasycystycznych pałaców, dworków oraz luksusowych rezydencji. Olśniewający wygląd i staranne wykończenie w trosce o każdy detal idą oczywiście w parze z najwyższą jakością wykonania.

Nasza firma wykonuje bramy kute z najlepszych materiałów, które są poddawane specjalistycznej obróbce. Brama wjazdowa bp262 spełnia standardy najwyższej światowej jakości. Jest w pełni odporna na warunki atmosferyczne, a także nie ulega procesom starzenia, dzięki czemu nawet po wielu latach zachwyca swoim wyjątkowym i wspaniałym wyglądem. Nie wymaga również dodatkowej impregnacji, dzięki czemu jest wygodniejsza w eksploatacji. O tym, że kuta brama odznacza się najwyższą jakością wykonania świadczy również fakt, że pomimo słusznych rozmiarów, skrzydła bramy otwierają się bardzo lekko i płynnie, zapewniając domownikom wyższy poziom komfortu.

 

Barokowe bramy wjazdowe można stosować na tle klasycystycznej architektury. Dużym plusem jest również to, że dobrze prezentują się one zarówno w połączeniu z ogrodzeniami murowanymi, jak również metalowymi. Dwuskrzydłowa brama barokowa bp262 zachwyca bogactwem zdobień i spójnością kompozycji – to imponujące ucieleśnienie stylu barokowego w postaci bramy. Idealna symetria obu skrzydeł tworzy wrażenie porządku i harmonii. Oczywiście poza pięknym wyglądem, brama uchylna bp262 gwarantuje także wysoki poziom bezpieczeństwa oraz funkcjonalności. Jeśli chcą Państwo zabezpieczyć swoją posesję barokową bramą wjazdową odznaczającą się wyśmienitym wyglądem oraz trwałością, model bp262 na pewno sprosta Państwa oczekiwaniom. 

 

Zapraszamy do salonu firmowego

Copyright © 2019 M.B. Nylec

all rights reserved – wszystkie prawa zastrzeżone

Scroll Up