Kuta lampa ogrodowa 2 - 2,5 m wysokości ( ogd 74 )

 Lampa kuta ogd74

 

Latarnie ogrodowe umożliwiają nam bezpieczne i komfortowe poruszanie się po terenie posesji po zmroku. Muszą być dobrze dobrane zarówno pod kątem stylistyki budynku, jak również aranżacji ogrodu. Kuta lampa ogrodowa ogd 74 to model niezwykle uniwersalny, który dobrze sprawdzi się niemal na każdej posesji. Z okrągłej podstawy wychodzi główny filar, który finezyjnym łukiem prowadzi aż do lampionu skierowanego w dół. Z podstawy wyrastają także dekoracyjne zawijasy, które oplatają filar główny. Cała konstrukcja odznacza się bardzo lekką i dynamiczną formą. Powierzchnię metalu zachowano w ciemnobrązowym odcieniu. Całość prezentuje się niezwykle efektownie, podkreślając aranżację terenu.

Kute latarnie ogrodowe są wykonywane przez doświadczonych i wykwalifikowanych kowali artystycznych, dysponujących wszechstronną wiedzą, umiejętnościami oraz odpowiednim sprzętem. Do produkcji lamp wykorzystuje się materiały najwyższej jakości, które następnie poddaje się specjalistycznej obróbce. To właśnie obróbka kowalska nadaje im oczekiwanych właściwości. Finalnie, lampa ogrodowa odznacza się dużą wytrzymałością, odpornością na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie, a także na czynniki atmosferyczne. W ten sposób, latarnie ogrodowe zachowują swój doskonały wygląd na przestrzeni wielu lat, a jednocześnie nie wymagają kosztownej aranżacji. 

 

Jeśli szukają Państwo trwałych latarni kutych odznaczających się finezyjnym wyglądem, lampa ogd 74 to świetny wybór. Ma ona wysokość standardową od 2 do 2,5 metra jednak na życzenie możemy wykonać taką lampę o dowolnej wysokości. Dzięki wysoko umieszczonemu punktowi świetlnemu lampa ta daje dostatecznie dużo światła, zapewniając użytkownikom większe bezpieczeństwo i komfort poruszania się po zmroku. Ze względu na swoją stylistykę, lampa jest bardzo uniwersalna i pasuje do różnych aranżacji ogrodu. Można ją umieścić na tarasie, w okolicy strefy rekreacyjnej, na podjeździe lub obok wejścia, tak, aby wyeksponować najbardziej reprezentacyjne obszary posesji. Kuta latarnia ogrodowa ogd 74 zapewnia wyśmienitą prezencję oraz nienaganną trwałość na przestrzeni wielu lat. 

 

Zapraszamy do salonu firmowego

Copyright © 2019 M.B. Nylec

all rights reserved – wszystkie prawa zastrzeżone

Scroll Up