Latarnia ogrodowa ( ogd 69 )

 Lampa kuta ogd69

 

Dobrze dobrane latarnie ogrodowe umożliwiają bezpieczne poruszanie się po terenie posesji po zmroku, a jednocześnie stanowią ważny element zagospodarowania przestrzennego, wpływając na ogólną aranżację ogrodu. Latarnia ogrodowa ogd 69 to doskonała propozycja dla osób ceniących sobie wysoką estetykę idącą w parze z funkcjonalnością. Z solidnej podstawy wchodzi falisty filar prowadzący aż do finezyjnego zawijasa, na którym umieszczona jest lampa skierowana w dół. Od głównego filara wychodzą elementy dekoracyjne, w tym również akcenty roślinne. Powierzchnia latarni jest matowa i posiada srebrny odcień. Taka stylistyka jest bardzo uniwersalna i dobrze wkomponuje się do ogrodów w różnych aranżacjach.

Kute latarnie ogrodowe firmy mb-nylec to efekt pracy wykwalifikowanych i doświadczonych kowali artystycznych, dysponujących nie tylko wiedzą i umiejętnościami, ale również odpowiednim sprzętem. Latarnie wytwarza się z najlepszych materiałów, które poddaje się specjalistycznej obróbce kowalskiej, co pozwala im nadać oczekiwanych właściwości. Lampa ogrodowa ogd 69 jest odporna na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne, a także nie ulega niszczeniu pod wpływem czynników atmosferycznych. W ten sposób, kute latarnie są w stanie zachować swój doskonały wygląd przez wiele lat, a przy tym nie wymagają dodatkowej konserwacji.

 

Estetyczna latarnia ogrodowa  to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które z dużą starannością dobierają poszczególne elementy zagospodarowania przestrzeni, w celu uzyskania spójnego efektu wizualnego. Przedstawiona lampa to uniwersalny model odznaczający się srebrną, matową powierzchnią oraz fantazyjnym wyglądem nadawanym przez faliste linie oraz akcenty roślinne. Ze względu na swoją wysokość, lampa ogrodowa ogd 69 zapewnia więcej światła i umożliwia bezpieczne poruszanie się po posesji po zmroku. Ważnym atutem jest także szybki i wygodny montaż w dowolnym miejscu ogrodu. Taka latarnia doskonale podkreśli aranżację ogrodu, będąc jego reprezentacyjnym punktem. 

 

Zapraszamy do salonu firmowego

Copyright © 2019 M.B. Nylec

all rights reserved – wszystkie prawa zastrzeżone

Scroll Up