Klasyczna brama kuta ( bp 203 )

klasyczna brama kuta - kowalstwo bp203

 

 

Klasyczna brama kuta bp203

 

Brama bp203 to dwuskrzydłowa brama kuta, która nawiązuje do stylistyki klasycznej, jak również industrialnej. mamy tu proste i nieskomplikowane rozwiązania, które nie sięgają po złożone i bardziej skomplikowane formy. Boczne części bramy wieńczy linia pozioma, z kolei nad skrzydłami bramy zastosowano zwieńczenie owalne. Jest to brama dwuskrzydłowa, a przestrzenie pomiędzy słupkami wypełniają ukośne kratki oraz kute zdobienia z zawijasami. Wzdłuż górnej i dolnej linii zastosowano także zabudowane elementy z romboidalnym zdobieniem. Jest to brama ażurowa, która zapewnia dobrą widoczność tego, co dzieje się za ogrodzeniem.

Brama dwuskrzydłowa bp203 została wykonana z materiałów odznaczających się najwyższą jakością wykonania. Są one poddawane specjalistycznej obróbce kowalskiej, dzięki czemu zyskują większą trwałość oraz doskonałą ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. Klasyczne bramy kute są bardzo uniwersalne i dobrze komponują się z różnymi stylami architektonicznymi, dzięki czemu, można je zastosować na tle różnorodnych budynków. Pomimo swoich rozmiarów, metalowa brama kuta bp203 otwiera się bardzo lekko, co zwiększa komfort domowników. Brama zapewnia także oczekiwany poziom bezpieczeństwa, dobrze chroniąc teren Państwa posesji.

 

Bp203 to brama tradycyjna która będzie się dobrze prezentować zarówno na tle domów stylu klasycystycznym, industrialnym czy modernistycznym. Uniwersalność tej kompozycji to bez wątpienia jeden z najważniejszych atutów z perspektywy właściciela nieruchomości. Brama wjazdowa nie wymaga również dodatkowej impregnacji, ponieważ na przestrzenie wielu lat dobrze znosi warunki atmosferyczne i nie ulega procesom starzenia. Taką bramę można zastosować zarówno w ogrodzeniu murowanym, jak również w ogrodzeniu metalowym. Brama uchylna bp203 jest adresowana do osób, które chcą zabezpieczyć swoją posesję trwałą, niezwykle elegancką oraz funkcjonalną bramą dobrze wpisującą się w stylistykę klasyczną. 

Zapraszamy do salonu firmowego

Copyright © 2019 M.B. Nylec

all rights reserved – wszystkie prawa zastrzeżone

Scroll Up