Dworska brama wjazdowa ( bp 97 )

dworska kuta brama wjazdowa bp97

Brama bp97

Jesteśmy producentem bram dworskich – zapraszamy do salonu firmowego 

 

Brama wjazdowa  jest swoistą wizytówką, która często świadczy o całej posesji. Warto zatem postawić na ręcznie kute bramy metalowe charakteryzujące się wysoką wytrzymałością oraz funkcjonalnością. Dwuskrzydłowa brama BP 97 łączy konstrukcję ażurową z pełną zabudową występującą w dolnej i centralnej części bramy. Zabudowane elementy są zdobione ornamentyką roślinną. Na ażurową część składają się między innymi długie  pionowe szczeble umieszczone w różnych częściach bramy. Łukowe i masywne zwieńczenie bramy posiada liczne dekory na czele z koroną, która dumnie góruje nad złączeniem obu skrzydeł w jedną imponującą całość. Konstrukcja bramy kutej BP 97 gwarantuje dobrą ochronę posesji, a jednocześnie umożliwia sprawdzenie tego, co dzieje się po drugiej stronie.

Do produkcji bram kutych wykorzystujemy najlepsze jakościowo materiały, które są uprzednio poddawane specjalistycznej obróbce. To właśnie ta obróbka realizowana przez doświadczonych kowali artystycznych którzy pracują w naszej firmie decyduje o doskonałym wyglądzie oraz wysokiej trwałości każdego z elementów. Dwuskrzydłowa brama wjazdowa w stylu dworskim odznacza się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki atmosferyczne, dzięki czemu, nie poddaje się procesom starzenia i zachowuje swój doskonały wygląd na przestrzeni wielu lat. O wysokiej jakości wykonania świadczy również fakt, że pomimo swoich gabarytów, tego typu bramy otwierają się bardzo lekko i płynnie, co ma niebagatelny wpływ na komfort domowników.

Brama wjazdowa BP 97 to doskonała propozycja na zabezpieczenie posesji, na których królują eleganckie dworki, rezydencje czy też pałace, ale również  domy jednorodzinne. Metalowe skrzydła mogą być osadzone na murowanych lub betonowych filarach. Warto również zaznaczyć, że w naszej ofercie dostępna jest kompatybilna i spójna stylistycznie furtka. Bramy kute dobrze komponują się zarówno z ogrodzeniami metalowymi, jak również murowanymi. Jeśli oczekujesz trwałości, niebanalnej estetyki oraz funkcjonalności, brama kowalska BP 97 z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom, stając się efektowną wizytówką posesji.

 

 

 

 

Zapraszamy do salonu firmowego

Copyright © 2019 M.B. Nylec

all rights reserved – wszystkie prawa zastrzeżone

Scroll Up