Brama wjazdowa do rezydencji ( bp 104 )

brama wjazdowa do rezydencji bp104

Brama bp104

Jesteśmy producentem bram wjazdowych do rezydencji, dworów i pałaców

 

 

Jeżeli szukają Państwo solidnej i praktycznej bramy chroniącej wjazdu na teren posesji, doskonałym rozwiązaniem okaże się kuta brama wjazdowa BP 104. Posiada ona zabudowany dół z rozetą na środku, natomiast część centralną zajmują pionowe masywne szczeble z dekorami w formie  esów i zawijasów. Zwieńczenie bramy prowadzi płynnym łukiem, a nad złączeniem skrzydeł zastosowano masywny grot. Taka ażurowa konstrukcja gwarantuje dobrą ochronę posesji, a jednocześnie pozwala domownikom sprawdzić, co dzieje się po drugiej stronie ogrodzenia. Uniwersalna stylistyka bramy wjazdowej BP 104 decyduje o jej wszechstronnym zastosowaniu. Można ją użyć na tle luksusowej rezydencji czy dworku, ale również na tle nowoczesnych domów jednorodzinnych.

Metalowe bramy kute dostępne w naszej ofercie są wytwarzane z najlepszych jakościowo materiałów. Każdy element jest poddawany specjalistycznej obróbce kowalskiej, która pozwala mu nadać doskonałego wyglądu, ale również trwałości. Kuta brama wjazdowa BP 104 cechuje się dużą wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne i czynniki pogodowe. Z biegiem czasu brama nie ulega odbarwieniom ponieważ jest pomalowana najwyższej kasy farbami i nie poddaje się korozji ponieważ jest ocynkowana ogniowo. Dzięki temu, nie generuje dodatkowych kosztów eksploatacyjnych i zachowuje wyśmienitą estetykę przez wiele lat. To zasługa połączenia jakościowych materiałów z fachową obróbką.

Kuta brama wjazdowa z dwoma skrzydłami to dobry wybór dla osób, które poszukują bramy eleganckiej, trwałej, a zarazem praktycznej. Szerokość bramy gwarantuje bezpieczny i komfortowy wjazd nawet dużymi samochodami. Uniwersalna stylistyka pozwala zastosować taką bramę w otoczeniu różnych stylów architektonicznych. Ważną informacją jest również to, że dwuskrzydłowa brama sprawdzi się zarówno w przypadku ogrodzeń murowanych, jak również metalowych. Pomimo swoich gabarytów, brama otwiera się bardzo lekko i płynnie, co ma korzystny wpływ na komfort użytkowy domowników. To bez wątpienia dobry sposób na zabezpieczenie terenu posesji.

 

 

Zapraszamy do salonu firmowego

Copyright © 2019 M.B. Nylec

all rights reserved – wszystkie prawa zastrzeżone

Scroll Up