Tradycyjna brama kowalska ( bp 110 )

kuta tradycyjna brama kowalska bp110

Brama bp110

Jesteśmy producentem najwyższej jakości kutych bram wjazdowych. 

 

Kute bramy kowalskie prezentują się niezwykle efektownie, a ponadto są bardzo uniwersalne i pasują do wielu stylów architektonicznych. Doskonałym przykładem jest brama wjazdowa BP 110. Jest to brama dwuskrzydłowa ażurowa z pionowymi szczeblami w części centralnej oraz kratownicą w formie plecionki i ornamentyką w części dolnej. Skrzydła układają się w łagodny łuk ozdobiony finezyjnymi zawijasami oraz motywami roślinnymi. Stylu nadaje również zielono-złota kolorystyka, która jest oczywiście zawsze indywidualnie ustalana z inwestorem. Wjazdowa brama BP 110 doskonale sprawdzi się zarówno na tle budynków zachowanych w stylu klasycznym, jak również nowoczesnym. To bardzo uniwersalny wybór, który sprosta oczekiwaniom wymagających klientów.

Do produkcji naszych bram wykorzystujemy najlepsze jakościowo materiały, które są poddawane specjalistycznej obróbce kowalskiej przez prawdziwych artystów w swoim fachu którzy u nas pracują. W ten sposób można nadać poszczególnym elementom doskonałego wyglądu oraz wysokiej trwałości. Brama BP 110 odznacza się wysoką wytrzymałością, odpornością na uszkodzenia mechaniczne, a także na czynniki pogodowe. Ze względu na sposób zabezpieczenia antykorozyjnego bramy jakim jest ocynk ogniowy, z czasem materiały nie ulegają przebarwieniom i nie poddają się korozji, dzięki czemu, brama kuta zachowuje swój doskonały wygląd. Skrzydła bramy chodzą bardzo lekko i płynnie, co oczywiście korzystnie wpływa na komfort użytkowy.

Brama wjazdowa BP 110 to doskonały wybór dla osób, które chcą zabezpieczyć swoją posesję elegancką, a zarazem praktyczną bramą. Uniwersalna stylistyka sprawia, że  można  ją zastosować w otoczeniu dowolnych stylów architektonicznych. Brama  BP 110 dobrze się komponuje zarówno z ogrodzeniami murowanymi, panelowymi, jak również metalowymi. Otwarta konstrukcja zapewnia dobrą widoczność tego, co dzieje się po drugiej stronie ogrodzenia, ale również dobrze chroni posesję ze względu na wysokość. Brama ta łączy zatem trzy kluczowe cechy bram wjazdowych: trwałość, praktyczność oraz estetykę. 

 

 

 

Zapraszamy do salonu firmowego

Copyright © 2019 M.B. Nylec

all rights reserved – wszystkie prawa zastrzeżone

Scroll Up