Tradycyjna wjazdowa brama kuta ( bp 102 )

tradycyjna wjazdowa brama kuta bp102

Brama bp102

Jesteśmy producentem najpiękniejszych w Polsce bram wjazdowych

 

Bramy wjazdowe naszej firmy to rozwiązanie dedykowane wszystkim osobom, które chcą dobrze zabezpieczyć swoją posesję, a jednocześnie, zadbać o wysoką estetykę ogrodzenia. Kuta brama BP 102 została zaprojektowana w uniwersalnym stylu tradycyjnym, dzięki czemu dobrze prezentuje się na tle budynków zachowanych w stylu klasycznym, jak również nowoczesnym. Dolną część bramy stanowi kratka, część centralną pionowe szczeble z motywami roślinnymi, natomiast łukowe zwieńczenie zdobią zawijasy wraz z grotem dominującym nad zwieńczeniem skrzydeł. Dwuskrzydłowa brama BP 102 ze względu na otwartą konstrukcję zapewnia dobrą widoczność i pozwala łatwo sprawdzić to, co dzieje się po drugiej stronie ogrodzenia.

Bramy wjazdowe dostępne w naszej ofercie są produkowane z najlepszych jakościowo materiałów. Są one poddawane specjalistycznej obróbce przez doświadczonych kowali artystycznych. Metalowa brama kuta BP 102 odznacza się wysoką wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz trudne warunki atmosferyczne. Dzięki temu,  nie traci swojego doskonałego wyglądu na przestrzeni lat i nie wymaga dodatkowej konserwacji, co korzystnie wpływa na koszty eksploatacyjne. Pomimo swoich słusznych gabarytów bramy kute naszej produkcji otwierają się bardzo lekko i płynnie, co podnosi komfort domowników.

Kolejnym atutem tradycyjnej bramy wjazdowej BP 102 jest uniwersalna stylistyka. To bardzo prosty, a zarazem elegancki wzór, który będzie się dobrze komponował na tle architektury klasycznej oraz nowoczesnej. Skrzydła bramy można mocować na słupkach murowanych oraz betonowych. Brama ta doskonale odnajdzie się stylistycznie przy ogrodzeniach murowanych, panelowych oraz metalowych kutych. Solidna konstrukcja zapewnia dostateczną ochronę posesji, poczucie większego bezpieczeństwa, a jednocześnie wysoki komfort użytkowy. Brama  BP 102 jest zatem dedykowana wszystkim osobom, które oczekują nie tylko doskonałej estetyki, ale również funkcjonalności oraz wytrzymałości.

 

 

Zapraszamy do salonu firmowego

Copyright © 2019 M.B. Nylec

all rights reserved – wszystkie prawa zastrzeżone

Scroll Up