Brama secesyjna ( bp 111 )

 

 

Brama kuta BP 111 została zaprojektowana w stylu secesyjnym, który charakteryzuje się niewymuszoną elegancją oraz prostotą. To świetny wybór na posesje zachowane w minimalistycznym stylu, ale z finezyjnymi elementami, które nadają całości wyjątkowego klimatu. Mamy tu masywnie obudowany dół, natomiast część centralną oraz górną stanowią przęsła prowadzone płynnymi, falistymi liniami, z uwzględnieniem abstrakcyjnej ornamentyki, która odgrywa ważną rolę w tym stylu. Metalowa brama BP 111 będzie się doskonale prezentować na tle klasycznych rezydencji, luksusowych wilii, jak również jednorodzinnych domów zachowanych w modernistycznym stylu.

Brama ta została wykonana z jakościowych materiałów poddanych specjalistycznej obróbce kowalskiej. To dzieło doświadczonych pasjonatów oraz prawdziwych artystów w swoim fachu. Połączenie najlepszych materiałów z fachową obróbką to gwarancja trwałości i doskonałego wyglądu na przestrzeni wielu lat. Dzięki temu, kuta brama secesyjna BP 111 to doskonały wybór dla wszystkich osób oczekujących niekwestionowanej jakości. Brama odznacza się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz na czynniki atmosferyczne. Dzięki temu, materiał nie ulega matowieniu i nie podaje się korozji, co w przyszłości oznacza mniejsze koszty eksploatacyjne.

Brama wjazdowa BP 111 odznacza się nie tylko trwałością oraz estetycznym wykonaniem, ale również funkcjonalnością. Zapewnia dobrą widoczność tego, co dzieje się pod drugiej stronie ogrodzenia, posiada szerokie światło wjazdu, a jednocześnie, pomimo swoich rozmiarów chodzi bardzo lekko i płynnie, co korzystnie wpływa na komfort użytkowania. Brama ta  może być osadzona na murowanych lub betonowych słupkach. Szczególnie dobrze prezentuje się z ogrodzeniami metalowymi. Dużym atutem jest także uniwersalność i wszechstronne zastosowanie. Secesyjna brama kuta dobrze sprawdzi się na tle zarówno luksusowych rezydencji, jak również modernistycznych domów jednorodzinnych i budynków komercyjnych.

Zapraszamy do salonu firmowego

Copyright © 2019 M.B. Nylec

all rights reserved – wszystkie prawa zastrzeżone

Scroll Up