Kuta brama do rezydencji częściowo pełna ( bp77 )

 

 

 

 

 

Model BP 77 to brama dwuskrzydłowa zaprojektowana w stylu klasycznym. Przyglądając się ornamentyce mamy tu solidnie zabudowany dół, ażurowe boki oraz w większości wypełnione centrum z licznymi elementami dekoracyjnymi, ornamentyką oraz motywami roślinnymi. Częściowo pełna brama kuta z jednej strony zapewnia większą prywatność i dobrą ochronę posesji, a z drugiej pozwala sprawdzić, co dzieje się po drugiej stronie ogrodzenia. Ciemna i matowa kolorystyka bardzo ładnie komponuje się z motywami dekoracyjnymi zachowanymi w odcieniu brązu. Oczywiście na życzenie robimy kolorystykę w dowolnych odcieniach. Metalowa brama wjazdowa BP 77 doskonale sprawdzi się na tle domów, rezydencji oraz dworków zachowanych w klasycznej stylistyce.

Brama ta została wykonana z najlepszych materiałów, które uprzednio zostały poddane fachowej obróbce kowalskiej. To dzieło prawdziwych pasjonatów, którzy od wielu lat specjalizują się w kowalstwie artystycznym. Połączenie najlepszych materiałów z profesjonalną obróbką pozwoliło uzyskać trwałość na najwyższym poziomie. Wrota BP 77 odznaczają się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki atmosferyczne. Z biegiem czasu nie ulega również procesom starzenia, dzięki czemu, zachwyca swoim doskonałym wyglądem na przestrzeni wielu lat. Warto także nadmienić, że pomimo słusznych gabarytów, bramy metalowe naszej produkcji działają bardzo lekko i płynnie, co zapewnia wyższy komfort użytkowy.

Fantazyjna brama kuta BP 77 posiada bardzo szerokie zastosowanie. Można ją zastosować na posesjach z luksusowymi rezydencjami, dworkami czy willami, a także na tle nowoczesnych domów jednorodzinnych. Metalowe skrzydła można osadzić na murowanych lub betonowych słupkach. Brama ta również bardzo dobrze komponuje się z popularnymi ogrodzeniami metalowymi. Poza świetną estetyką oraz trwałością, brama kuta jest również rozwiązaniem bardzo praktycznym – zapewnia komfortowy wjazd na posesję, zwiększa prywatność i poczucie bezpieczeństwa domowników, a także umożliwia łatwe sprawdzenie tego, co dzieje się po drugiej stronie.

 

Zapraszamy do salonu firmowego

Copyright © 2019 M.B. Nylec

all rights reserved – wszystkie prawa zastrzeżone

Scroll Up