Kuta brama barokowa - pałacowa ( bp 158 )

Kuta brama barokowa - pałacowa bp158
Kuta furtka wejściowa barokowa - pałacowa bp158f

 

Metalowa brama kuta BP 158 bazuje na kluczowych zasadach stylu barokowego. W jej konstrukcji widoczny jest pewien przepych, a także liczne formy ornamentalne i motywy dekoracyjne. Stylu bramie nadają liczne elementy roślinne oraz łukowe sklepienie z finezyjnymi zawijasami. Brama ta świetnie sprawdzi się na tle rezydencji, willi, pałaców, zamków czy ekskluzywnych restauracji. Dwuskrzydłowa brama BP 158 będzie się dobrze komponować przede wszystkim ze stylem klasycznym, aczkolwiek można ją połączyć także z nowoczesnymi stylami w budownictwie. Do bramy wjazdowej BP 158 polecamy również kompatybilną furtkę BP 158 F.

Pałacowa brama kuta BP 158 została wykonana z najlepszych materiałów poddanych profesjonalnej obróbce kowalskiej. To właśnie fachowa obróbka oraz dokładna impregnacja ( ocynk ogniowy ) gwarantuje poszczególnym elementom doskonały wygląd oraz trwałość na przestrzeni wielu lat. Brama  barokowa BP 158 odznacza się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki atmosferyczne. Z czasem metalowe elementy nie ulegają procesowi korozji ponieważ każdy element tej bramy został ocynkowany ogniowo, a jest to najlepsze możliwe zabezpieczenie antykorozyjne. O wysokiej jakości wykonania i dbałości o każdy detal najlepiej świadczy fakt, że pomimo swoich rozmiarów  skrzydła chodzą bardzo płynnie i lekko.

Barokowa brama kuta odznacza się niezwykle eleganckim i urzekającym wyglądem, a stylistyka ta dobrze pasuje zarówno do budynków zachowanych w stylu tradycyjnym, jak również nowoczesnym. Dwuskrzydłową bramę można osadzić na murowanych słupkach, jednak najbardziej odpowiednie będą zalewane słupy betonowe lub kute metalowe słupy stalowe. Model ten dobrze prezentuje się z ogrodzeniami metalowymi w klasycznej stylistyce. Warto pamiętać o tym, że w naszej ofercie dostępna jest również spójna stylistycznie furtka BP 158 F. Metalowa brama kuta doskonale sprawdzi się nie tylko w przypadku luksusowych pałaców i rezydencji, ale również domów jednorodzinnych czy budynków komercyjnych.

Brama bp158 , Furtka bp158 F

Jesteśmy producentem najwyższej jakości bram Pałacowych. Bramę taką jak na zdjęciu o wysokości 6 metrów mogą oglądać Państwo na żywo w galerii naszej firmy.

Zapraszamy do salonu firmowego

Copyright © 2019 M.B. Nylec

all rights reserved – wszystkie prawa zastrzeżone

Scroll Up