Kuta brama w stylu gotyckim ( bp 164 )

Brama bp164

Brama w stylu gotyckim do domów, rezydencji, kościołów, zamków, klasztorów itp.

Jesteśmy producentem najbardziej nietypowych bram wjazdowych w Polsce.

 

Zapraszamy do salonu firmowego

kuta brama gotycka bp164
brama gotycka

 

Dwuskrzydłowa brama kuta BP 164 to prawdziwa kwintesencja stylu gotyckiego. Misterna i ścisła obudowa z kratką oraz ostrymi łukami, rozeta nad złączeniem obu skrzydeł, a także górny motyw dekoracyjny zakończony ostrymi grotami. To doskonały wybór dla wszystkich osób doceniających kunszt stylu gotyckiego i neogotyckiego. Brama kuta BP 164 dobrze łączy się z klasycznymi stylami architektonicznymi. Taką bramę można zastosować zarówno do jednorodzinnych domów i rezydencji, jak również kościołów, zamków, klasztorów, muzeów oraz innych obiektów tematycznych. Zamknięta konstrukcja bramy posiada liczne prześwity, które zapewniają dobrą widoczność tego, co dzieje się po drugiej stronie ogrodzenia.

Kuta brama w stylu gotyckim BP 164 została wykonana z najlepszych materiałów charakteryzujących się najwyższą trwałością. Materiały te są uprzednio poddawane specjalistycznej obróbce kowalskiej, która pozwala nadać im oczekiwanych parametrów. To dzieło wytwarzane przez artystów w swoich fachu. Brama ta odznacza się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki atmosferyczne. Zachowuje ona swój nienaganny wygląd na przestrzeni wielu lat. Pomimo masywnej konstrukcji, skrzydła bramy chodzą bardzo płynnie i swobodnie, co ma duży wpływ na wygodę domowników.

Jak już mówiliśmy, metalowa brama kuta BP 164 dobrze sprawdzi się w otoczeniu klasycznych stylów architektonicznych. Doskonale sprawdzi się na tle rezydencji, dworków, kościołów, muzeów czy też klasztorów. Liczne motywy dekoracyjne świetnie oddają kwintesencję gotyckiego stylu. Brama ta może być osadzona zarówno na murowanych jak i betonowych lub stalowych  słupkach. Dobrze sprawdzi się w otoczeniu metalowych ogrodzeń z masywną podmurówką. W aspekcie funkcjonalności warto dodać, że wygląda ona wyjątkowo ładnie gdy jest osadzona w szerokim świetle wjazdu, umożliwia również wówczas bezpieczne i komfortowe wprowadzenie samochodu na teren posesji. Możemy zatem stwierdzić, że jest to model gwarantujący nie tylko estetyczny wygląd, ale również wysoki komfort.

 

 

Zapraszamy do salonu firmowego

Copyright © 2019 M.B. Nylec

all rights reserved – wszystkie prawa zastrzeżone

Scroll Up