Brama kuta ze stałą koroną i herbem ( bp 184 )

brama ze stałą koroną i herbem bp184 - bramy kute podkarpacie

Brama kuta ze stałą koroną i herbem bp184

 
 
 

Brama bp184 to dwuskrzydłowa brama kuta zachowana w stylistyce klasycystycznej i renesansowej. Lekkie i zwiewne zdobienia, motywy florystyczne, a także herb górujący nad dwoma skrzydłami – to kwintesencja eleganckiej i niezwykle zjawiskowej bramy. Przestrzenie pomiędzy słupkami wypełniają przęsła z licznymi zawijasami oraz akcentami roślinnymi. Nad łukowym zwieńczeniem bramy zastosowano koronę, pod którą znajduje się herb. Jest to brama ażurowa, która zapewnia doskonałą widoczność tego, co dzieje się za ogrodzeniem. Stylistyka kutej bramy bp184 czyni ją bardzo uniwersalną i możliwą do zastosowania na tle budynków zachowanych w różnych stylach.

Brama kuta bp184 została wykonana z najlepszych i jakościowych materiałów. Są one poddawane ręcznej obróbce kowalskiej, co umożliwia nadanie im oczekiwanych właściwości. Poza doskonałym wyglądem odznaczają się także wysoką wytrzymałością oraz pełną odpornością na warunki atmosferyczne. Kute bramy nie wymagają dodatkowej impregnacji czy konserwacji, ponieważ na przestrzeni lat zachowują swój doskonały i nienaganny wygląd. Warto także zauważyć, że pomimo słusznych rozmiarów skrzydła bramy otwierają się w sposób bardzo lekki i płynny. Światło bramy wjazdowej umożliwia wygodne i bezpiecznie wjeżdżanie samochodem na teren posesji.

 

Dwuskrzydłowa brama kuta uchylna ze stałą koroną i herbem to wybór dedykowany wszystkim miłośnikom klasycystycznego stylu z elementami typowymi dla stylistyki renesansowej. Taka brama będzie się dobrze komponować na tle architektury klasycznej oraz nowoczesnej. Można ją zastosować zarówno w przypadku ogrodzeń murowanych, jak również metalowych. Plusem bramy kutej bp184 jest wysoka funkcjonalność: zapewnia ona dobrą widoczność tego, co dzieje się za bramą, skutecznie zabezpiecza posesję przed nieproszonymi gośćmi, a także umożliwia wygodne wjeżdżanie autem. Kuta brama bp184 posiada zatem wszystkie cechy potrzebne ku temu, aby sprawdzić się na posesjach osób oczekujących najwyższej jakości. 

Copyright © 2019 M.B. Nylec

all rights reserved – wszystkie prawa zastrzeżone

Scroll Up