Tradycyjna kuta brama wjazdowa ( bp 183 )

tradycyjna kuta brama wjazdowa bp183 - bramy kute warszawa

Brama bp183

 

Model BP 183 to brama dwuskrzydłowa zachowana w klasycznym stylu. W dolnej części dominują finezyjne zawijasy z akcentem roślinnym, centralną część zajmują przęsła pionowe, natomiast górną część stanowią zawijasy oraz kratka. Nad skrzydłami zastosowano dodatkowe elementy dekoracyjne. Całość prezentuje się niezwykle efektownie, ale zarazem bez zbędnego przepychu. Dzięki temu, brama kuta BP 183 jest modelem niezwykle uniwersalnym, który sprawdzi się w otoczeniu różnych stylów architektonicznych. Na uwagę zasługuje również szerokie światło wjazdu, co umożliwi domownikom komfortowy i bezpieczny wjazd na posesję.

Dostępne w naszej ofercie bramy kute są wytwarzane z najlepszych materiałów, które gwarantują trwałość na przestrzeni wielu lat. Kuta brama BP 183 jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki atmosferyczne, nie ulega korozji, a ponadto, przez wiele lat zachowuje swój nienaganny wygląd bez konieczności podjęcia dodatkowych prac konserwacyjnych. Wszystko za sprawą starannej obróbki oraz impregnacji, które decydują o trwałości każdego elementu z osobna. Metalowa brama kuta BP 183 to dobry wybór dla osób, które szukają estetycznej, trwałej, a zarazem funkcjonalnej bramy, która dobrze zabezpieczy teren posesji.

Bramę zachowano w uniwersalnym stylu tradycyjnym, co pozwoli ją użyć zarówno w klasycznych stylach architektonicznych, jak również stylistykach nowoczesnych. Konstrukcja bramy zapewnia dobrą widoczność tego, co dzieje się poza terenem posesji, a jednocześnie doskonale zabezpiecza teren. Można ją zastosować do ogrodzeń murowanych oraz metalowych. Pomimo swoich gabarytów, metalowa brama ta otwiera się w sposób lekki i bezproblemowy. Kute bramy to rozwiązanie niezwykle eleganckie, które nadaje całej posesji niewymuszonego stylu. Możemy zatem z czystym sumieniem stwierdzić, że   brama wjazdowa BP 183 będzie dobrą wizytówką całej posesji, a jednocześnie zapewni oczekiwaną przez domowników funkcjonalność.

 

 

Zapraszamy do salonu firmowego

Copyright © 2019 M.B. Nylec

all rights reserved – wszystkie prawa zastrzeżone

Scroll Up