Fantazyjna brama wjazdowa ( bp 182 )

Brama bp182

 

 

Brama wjazdowa BP 182 zachwyca swoim niebanalnym wzornictwem oraz motywami zaczerpniętymi wprost z fantastyki. Misterne okucia, obramowania, zabudowany dół, a także motywy tematyczne w centrum. Jest to brama dwuskrzydłowa o bardzo szerokim świetle wjazdu, jednak na zamówienie możemy wykonać ją w każdym wymiarze. Górne obramowanie poprowadzono płynnym łukiem przechodzącym w zwieńczenie nad złączeniem dwóch skrzydeł. Ażurowa konstrukcja gwarantuje dobrą widoczność tego, co dzieje się poza terenem posesji. Brama wjazdowa BP 182 to świetny wybór dla osób ceniących sobie indywidualistyczne rozwiązania i nie bojących się odważnej i nieszablonowej stylistyki.

Brama ta została wyprodukowana z najlepszych materiałów poddanych specjalistycznej obróbce kowalskiej. To właśnie staranna obróbka decyduje o wysokiej trwałości oraz doskonałym wyglądzie każdego elementu z osobna. Jest to wynik pracy prawdziwych pasjonatów i artystów w swoim fachu. Kute bramy charakteryzują się wysoką trwałością i odpornością na czynniki atmosferyczne, dzięki czemu prezentują się doskonale nawet po wielu latach. O wysokiej jakości wykonania świadczy również fakt, że pomimo swoich rozmiarów porusza się ona bardzo lekko i płynnie, co oczywiście ma duży wpływ na komfort domowników.

Brama dwuskrzydłowa BP 182 znajdzie zastosowanie w otoczeniu zarówno klasycznej, jak również modernistycznej architektury. Oryginalne wzornictwo inspirowane motywami fantastycznymi to gwarancja, że brama będzie przyciągać wzrok przechodniów, a zarazem będzie pozytywną wizytówką całej posesji. Metalowe skrzydła bramy można osadzić w wysokich bloczkach betonowych, jednakże pasuje zarówno do ogrodzeń murowanych, jak również metalowych. W tle przepięknie prezentować się będzie finezyjny podjazd oraz rośliny zachwycające oryginalnym wyglądem. Kuta brama BP 182 o fantastycznym zacięciu to doskonały wybór dla każdego indywidualisty oczekującego najwyższej jakości wykonania oraz trwałości na przestrzeni wielu lat.

Inne wzory naszych bram oraz ogrodzeń mogą Państwo zobaczyć pod tym linkiem.

 

 

 

 

Zapraszamy do salonu firmowego

Copyright © 2019 M.B. Nylec

all rights reserved – wszystkie prawa zastrzeżone

Scroll Up