Kuta brama nowoczesna / vintage ( bp 190 )

kuta brama nowoczesna , vintage - kute bramy podkarpacie

 

 

Kuta brama nowoczesna Vintage bp190

Brama bp190 to nowoczesna brama kuta zachowana w stylistyce Vintage. Zarówno jej stylistyka, jak również wykończenie materiału mają sprawiać wrażenie, jakby brama była starsza i naznaczona znakiem czasu. Jest to brama pół-ażurowa: boczne, dolne i środkowe obramowanie zostało wykonane z pełnego materiału, podczas gdy pomiędzy nimi mamy metalowe przęsła, przez które możemy widzieć to, co dzieje się za bramą. Brama dwuskrzydłowa posiada minimalistyczne zdobienia kute w postaci okręgów, oraz przęseł w dwóch grubościach. Górną linię wykańcza lekki łuk. To kwintesencja stylu Vintage, który stawia na minimalizm, ale również proste rozwiązania klasyczne.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji ekskluzywnych i luksusowych bram. Brama kuta bp190 została wykonana z najlepszych materiałów odznaczających się bezkompromisową jakością. Określone właściwości i kształt metalu uzyskuje się w trakcie specjalistycznej obróbki kowalskiej. Brama dwuskrzydłowa to rozwiązanie proste, praktyczne oraz uniwersalne, które można zastosować niemal w każdych warunkach. Bramy kute są odporne na działanie warunków pogodowych, nie wymagają dodatkowej konserwacji oraz nie poddają się presji czasu. Dzięki temu, nawet na przestrzeni wielu lat mogą zachwycać swoim starannym i w pełni dopracowanym wyglądem.

 

Kolejnym plusem jest to, że bramy kute Vintage są bardzo uniwersalne. Dobrze prezentują się na tle budynków klasycystycznych, industrialnych oraz modernistycznych. Można je zastosować zarówno w przypadku ogrodzeń murowanych, jak również ogrodzeń metalowych. Pomimo swoich rozmiarów, brama dwuskrzydłowa otwiera się w sposób bardzo lekki i płynny, co ma duży wpływ na komfort domowników oraz ich gości. Jest to również bardzo praktyczna brama wjazdowa, która zapewnia dostatecznie dużą przestrzeń potrzebną do wprowadzenia na podjazd samochodu. Model Bp190 to propozycja dla osób szukających prostej, wytrzymałej, a zarazem bardzo eleganckiej bramy kutej. 

Copyright © 2019 M.B. Nylec

all rights reserved – wszystkie prawa zastrzeżone

Scroll Up