Masywna ciężka brama kuta ( bp 185 )

masywna ciężka brama kuta bp185 - kowalstwo artystyczne

Masywna ciężka brama kuta bp185

 
 

Brama Bp185 to bardzo nowoczesna brama kuta zachowana w klasycznej stylistyce. Jest to uchylna brama dwuskrzydłowa. Centralną powierzchnię bramy zajmują metalowe przęsła z pozłacanymi grotami. Nad skrzydłami bramy rozpościera się owalne zwieńczenie, pod którym dostępne są pozłacane zawijasy oraz rozeta. Brama kuta bp185 odznacza się bardzo uniwersalną stylistyką i doskonale sprawdzi się zarówno na tle budynków klasycystycznych, minimalistycznych czy nowoczesnych. Poza doskonałym wyglądem, brama wjazdowa odznacza się również pełną funkcjonalnością oraz zapewnia posesji należyty poziom bezpieczeństwa.

Nasze bramy powstają przy użyciu materiałów charakteryzujących się najwyższą jakością. Są one poddawane specjalistycznej obróbce kowalskiej, która pozwala uzyskać oczekiwane właściwości. Ręcznie wykonane bramy kute odznaczają się dużą wytrzymałością oraz pełną odpornością na warunki pogodowe. Zyskuje także estetyka, jako iż wszystkie zdobienia są kute ręcznie z dbałością o najmniejszy detal. Brama dwuskrzydłowa bp185 zapewnia także dostatecznie duże światło umożliwiając komfortowe wjeżdżanie samochodem na posesję. Masywna ciężka brama kuta pomimo swoich gabarytów otwiera się bardzo lekko i płynnie, co ma korzystny wpływ na komfort domowników.

Brama wjazdowa Bp185 odznacza się klasyczną i uniwersalną stylistyką: czarną stal dopełniają kute elementy w złotym odcieniu: groty, rozety oraz zawijasy. Taka brama będzie się doskonale prezentować na tle budynków zachowanych w różnych stylach architektonicznych, począwszy od stylu klasycznego, aż po styl modernistyczny. Ekskluzywne bramy wjazdowe  są świetną propozycją dla tych osób, które chcą pozyskać bramę idealnie komponującą się zarówno z budynkiem, jak również podjazdem i ogrodem. Kute zdobienia nadają jej niezwykłego uroku, dzięki czemu, brama z pewnością zrobi duże wrażenie zarówno na gościach, jak również na przechodniach mijających Państwa posesję. To idealne połączenie najwyższej jakości wykonania z doskonałym wyglądem.

 

Zapraszamy do salonu firmowego

Copyright © 2019 M.B. Nylec

all rights reserved – wszystkie prawa zastrzeżone

Scroll Up